Bu haber kez okundu.

7 Mayıs Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı

Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunununda resmen Ünlüler rüzgarı esti. 7 Mayıs Survivor ada konseyi Gönüllüler için yapılacak. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından birinin eleneceği kesinleşti. Final turuna kalan dokunulmazlık oyununu Ünlüler 3-1 gibi net sayıyla kazandı.

ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAYACAĞI ÖDÜL SÜPRİZİ NE ?

Acun ILICALI elemenin ardınan büyük bir süpriz yapılacağı ve olayı Türk Televizyon Tarihi açısından bir ilk olacağını vurguladı.Acaba Acun'un açıklayacağı ödülle alakalı süpriz ne belli olacak.

ADA KONSEYİ 7 MAYIS BAŞLADI CANLI TAKİP EDİYORUZ

Berna:4

Elif:1

Konseyde Berna'nın adı çıktı .Eleme adayı Ogeday , Berna ve Tuğçe oldu. Bugün SMS Halk Oylaması başlamış oldu. 9 mayıs Survivor SMS halk oylaması sonucunda elenen isim belli olacak

BERNA ÇOK SERT KONUŞTU

Baştan beri taktik yapıldığını ve Ogeday'ın meydan okumasına sert çıktı. Aynı potada olduklarını ve halkın karar vereceğini dile getirdi.Kemik kadro çıkışı ile Tuğçe ve Berna'ya meydan okudu.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN BİRİ GİDECEĞİ KESİNLEŞTİ

Bugün oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından birinin eleneceği kesinleşti. Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından 2 isim yazılmıştı. Eleme adayı Ogeday Tuğçe iken bugün yapılacak ada konseyinde birinin adı daha yazılacak.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK 7 MAYIS KİM KAZANDI "CANLI TAKİP EDİYORUZ OYUN BAŞLADI"

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Anıl'ın adı yazılmayacak. Bireysel dokunulmazlık oyunu Gökhan , Berna,Volkan ve Elif'in arasında oynanacak. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız. Bireysel Dokunulmazlık oyununu Volkan kazandı. Volkan'ın adı konseyde yazılamayacak . SMS için isim söyleyemeyecek ancak kendini koruma altına alarak elenme potasından çıkmayı başardı.

FİNAL TURUNU KİM KAZANDI

3 olanın kazanacağı final turundan Gönüllüler önde 

Ünlüler : 3

Gönüllüler : 1

Final Turunu kazanan takım :  Final turunu kazanan takım Ünlüler . Dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler

SON DOKUNULMAZLIK OYUNU ÜNLÜLERİN

Son dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler de moraller yerinde. Ancak Gönüllüler takımı performans düşüklüğünün farkında ve bugün oynanacak olan dokunulmazlık oyununu kaybetmek istemiyor.

SABRİYE ŞOV YAPTI

Sabriye dünkü oynanan dokunulmazlık oyununda tabiri caizse şov yaparak rakiplerine oyun vermedi ve 4 te 4 yaptı.Acun Ilıcalı göstermiş olduğu başarılı oyunun sonunda dokunulmazlık sembolünü Sabriye'ye verek tebrik etti.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAYBEDEN GÖNÜLLÜLERDEN 2 ADAY ÇIKTI

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında yapılan ada konseyi sonucunda iki isim yazıldı.Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda en çok ismi yazılan iki isim Ogeday ve Tuğçe oldu. Bunun sonucunda ilk belirlelen elenme adayı Tuğçe ve Ogeday oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK ANIL'IN OLDU

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli oldu . Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Gönüllüler Takımından Anıl oldu. Yapılacak olan ada konseyinde Anıl'ın adı yazılamayacak.Ada konseyinin yaptığı oylama ile ismi en çok yazılan isim olan Tuğçe Melis eleme potasına girdi.

 İkinci eleme adayını ise sembol oyununu kazanan Anıl belirledi. Anıl eleme adayı olarak Ogeday'ı seçti.

SURVİVOR NUSRET ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Son oynanan ödül oyununda harika bir süpriz hazırlayacan Acun Ilıcalı'dan Nusret süprizi. Nusret ödülü kıyasıya mücadeleye sahne oldu ve kazanan takım Ünlüler oldu. Nusret hazırladığı güzel mangal keyfi ile Ünlüler ziyafet çekti.Bunun yanında bir tepsi havuç dilimi ikram etti.

SON ELENEN İSİM BURÇAK OLDU

Salı günü açıklanan Halk oylamasına göre Burçak adaya ve hayallerine veda etti. Eleme adayları arasında Gökhan,Anıl,Berna ve Burçak vardı. Açıklanan SMS sonuçlarına göre Burçak adaya veda eden isim oldu.

ANIL AĞA TAKILAN FAREYİ KURTARDI

Yeni bölümde Anıl ağa takılan fareyi kurtardı. Berna'nında ona yardım ettiği görüldü .Anıl ağın yırtılmadına ve fareyi kurtardığına çok sevindi.

Survivor'ın yeni bölümde ekranlara gelecek ödül oyununda Nusret Süprizi . Nusret Survivor için Dominik'e giderek herkesi şaşırttı. Yeni bölümde ekranlara gelecek olan Ödül oyununda Nusret'in hazırlayacağı etler ile karnını doyuracak takım bu büyük ödülü kazanmak için birbirleriyle kıyasıya yarışacak.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×