Bu haber kez okundu.

8 Mayıs Sembol Oyununu Kim Kazandı

Sembol oyunu heyecanı tv8 ekranlarında yayınlandı. 8 mayıs Survivor Sembol oyununun ödülü Tas Kebabı ve Bulgur pilavı. Peki Sembol oyununu kim kazandı. Erkekler sembol oyunu ve Kızlar Sembol oyunu olarak oynanan oyunu kazanan kim oldu detaylar haberimizde.

İLHAN MANSIZ ERKEKLER SEMBOL OYUNUNU KAZANDI

İlk oynanan erkekler sembol oyunu finalde Volkan'ı yenen İlhan Mansız oldu.İlhan Mansız iki kişiyle tas kebabı,kola ve bulgur pilavı yiyecekler.

KADINLAR SEMBOL OYUNUNU KAZANAN İSİM 

Kadınlar sembol oyununda finale kalan iki isim Elif ve Sema oldu. Kadınlarda sembol oyunu kazanan Sema mı Elif mi olacak.Canlı takip ediyoruz . Sema ilk oyunu aldı ve avandajlı durumda.Eğer Sema bu oyunuda alırsa Ünlüler takımı hep beraber Mor Odaya gidecek.Son oyunuda kazanan Sema oldu. 8 Mayıs kadınlar sembol oyununu Sema Kazandı

BERNA SABRİYE KAVGA ETTİ

Survivor sembol oyunu oynanırken benchte Sabriye ve Berna'nın kavgası güne vurdu.Sabriye Berna'ya "Kes Sesini" diyince Berna sert çıkarak sen bana "Kes Sesini" diyemezsin diyerek araya arkadaşlarının girmesiyle sakinleştirildi.Sabriye "Senden de güzelim" dedi .

SON ÖDÜL OYUNUNU GÖNÜLLÜLER KAZANDI

SON DAKİKA:Survivor Ödül Oyunu Ödülü Casa de Campo'da Su Sporları ödülünü Gönüllüler takımı kazandı

Peki 1. Tur ve 2. Tur oyun skorları kaç kaç ?

8 MAYIS ÖDÜL OYUNU 1 TUR SKOR KAÇ KAÇ 

ÜNLÜLER : 3

GÖNÜLLÜLER:6

1. TURU KAZANAN TAKIM : SON OYUNDA BERNA SEMA EŞLEŞMESİNDE BERNA OYUNU KAZANARAK,1. TURU KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜR OLDU CANLI TAKİP EDİYORUZ

8 MAYIS ÖDÜL OYUNU 2. TUR SKOR KAÇ KAÇ 

ÜNLÜLER : 3

GÖNÜLLÜLER:6

2. TURU KAZANAN TAKIM : 2. turu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı 8 oyun sonra ödül oyununu kazandı.

SERHAT BAYILIYOR

Serhat parkurda bayıldığı görülüyor. Daha önce de nabız düzensizliği yüzünden birkaç defa fenalaşan Serhat Akın’a fragmanda da görüldüğü gibi bayılıyor. Peki, Survivor 2017 8 Mayıs Serhat Akın'ın Sağlık Durumu Nasıl? Survivor Doktor Metin Kuş tarafından nabız ölçüldüğü görüşüyor.Ayrıca bugün güne damgasını vuran sahne Furkan ile Serhat arasında yaşanan kavga. Serhat Akın Furkan ile neden kavga etti merak ediliyor. Survivor 84. bölüm 8 Mayıs akşamında ekranlara gelecek. Serhat sembol oyununda oynamakta ısrarcı olunca Doktor Metin Kuş'un izniyle oynadı ancak lk oyunda Volkan'a kaybederek sembol oyununa veda etti. Ancak bugün oynanan Sembol Oyununu kazanan İlhan Mansız Volkan'ı yenerek Serhat AKIN'ın öcünü almış oldu.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×