Bu haber kez okundu.

Aşk Laftan Anlamaz 18. bölüm: Hayat ile Murat evleniyor mu?
Aşk Laftan Anlamaz 18. yeni bölüm fragmanı izlemeye sunuldu. Show TV'de her hafta Cumartesi akşamı yayınlanan dizi tüm heyecanıyla sürerken Hayat'a evlenme teklifi yapan Murat'ın ise duygu karışıktır. Ancak Murat'ın Hayat'tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Peki Aşk Laftan Anlamaz dizisinde bu akşam neler yaşanacak? Haşmet dede hangi gerçekle karşılaşacak?

Başrollerinde Hande Erçel (Hayat) ve Burak Deniz'in (Murat) oynadığı dizinin saat 20.00'de ekrana gelecek yeni bölümünde izleyicileri oldukça gergin anlar bekliyor. Romantik komedi dizisinde Hayat ile Murat evlenmiştir. Ancak evlilikten sonra Murat, öğrendiği gerçeklerin acısını Hayat'tan çıkacak ve ona zor günler yaşatacaktır.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 18. BÖLÜM FRAGMANIDİZİDE BU HAFTA NELER YAŞANACAK?

Aşk Laftan Anlamaz 18. yeni bölüm fragmanı yukarıdaki video ekranından izleyebilirsiniz. Gelen herkesin tam da bu iş olmaz dediği bir anda Murat, verdiği sözü yerine getirerek Hayat ile evlenmiştir. Hayat ise bir çıkmaza düşeceğinden habersizdir. Karışık duygular içerisinde olan Murat, Hayat'a olan aşkı ile öfkesi arasında gidip gelmektedir. Hayat'ı ise çok zor günler beklemektedir. Çünkü, o çok sevdiği Murat birden bire değişmiştir. Aşk Laftan Anlamaz'ın son bölümünde Murat bambaşka bir kişi haline gelmiştir. Kendisine darbe vuran kadınların acısını Hayat'tan çıkarmak için harekete geçmiştir. Murat'ın hangi gerçekleri öğrendiğinden habersiz olan Hayat tüm olanlardan kendisini sorumlu tutar. Bundan dolayı da Murat'a kendisini affettirmek için elinden geleni yapar. (Metin Akpınar) Haşmet Dede ise Hayat'ı geri alma çabasındadır. Ancak Murat ona karşı koymaktadır ve bir gerçekle daha yüzleşecektir. İki ailenin arasındaki gerginlik ise had safhaya ulaşmıştır.

Oyuncular: Burak Deniz (Murat), Hande Erçel (Hayat) ,Merve Çağıran (İpek), Özcan Tekdemir (Aslı), Oğuzhan Karbi (Doruk), Demet Gül (Tuval),Metin Akpınar (Haşmet Dede), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyal (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Elif Doğan (Suna), Metehan Kuru (Gökçe), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime).
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×