Bu haber kez okundu.

Büyük SMS Sıralama Sonuçları 4 Haziran Survivor'da Kim Elendi ?

Survivor Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından Ada Konseyinde kimin adı çıktı kim elenme potasına girdi detaylar haberimizde.4 Haziran Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı Kim Elenecek burada sizlerle olacak. Ada Konseyi 4 Haziran kimin adı çıktı detaylar abchaber.com'da. Büyük sms sonuçlarına göre Salı günü biri elenecek. Büyük SMS sıralama Sonuçları burada sizlerle olacak.

4 HAZİRAN ELENEN İSİM GÖKHAN OLDU 

Sıralama sonuçlarına göre en az oyu alan ve yarışmaya veda eden isim Gökhan Oldu.

4 HAZİRAN 2017 ADA KONSEYİ KİMİN ADI YAZILACAK CANLI ANLATIM KİM ELENDİ?

 • Elenme adayı ; Gökhan,Elif,İlhan Mansız ve Adem kim elendi?
 • Sabriye İlhan Mansız'ın adını söyledi.
 • 3 Adem 2 İlhan Mansız adı çıktı. Adem elenme adayı olarak potaya girdi
 • Ünlülerin konseyinde kimin adı yazılacak canlı takip ediyoruz.
 • Konsey başlamadı. 

ADA KONSEYİNDE KİMİN ADI ÇIKTI

Oylama yapıldı. Oylama sonucu adı çıkan isim Gökhan 3 oy alırken , 1 oy elif aldı.

BERNA KİMİN ADINI SÖYLEDİ

Berna bireysel dokunulmazlık oyunu kazandı. Berna Elif'in adını söyledi. Elif elenme potasına giren isim oldu. Kim elenecek ? Gökhan ve Elif ? 

Bireysel dokunulmazlık oyunu başladı.

 • Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazan isim Berna oldu. Berna'nın adı yazılamayacak ve Berna bu akşam yapılacak olan ada konseyinde bir isim söyleyecek

SON VİLLA ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Son oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. İlhan Mansız sakatlığı sebebiyle oyuna katkı sağlayamasa Ünlüler Final Turunda oyunu kazanmayı başardı.

30 MAYIS SURVİVOR KİM ELENDİ

30 Mayıs Survivor'da yapılan ada konseyinde SMS sonuçları açıklandı. Dominikte yapılan SMS oylama sonuçlarına göre en az oyu alarak adaya veda eden isim FURKAN KIZILAY oldu.Furkan Survivor'a veda eden isim oldu

DOKUNULMAZ OYUNU ART ARDA KAYBEDEN TAKIM ÜNLÜLER OLDU

Cumartesi Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımı ada konseyinde Cumartesi günü yapılan ada konseyinde Sabriye'nin adı çıktı. Daha sonra Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan Adem Furkan'ın adını söyleyerek Furkan'ı eleme potasına soktu.

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununda ise Ünlüler yine şoku yaşadı ve dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf oldu. Daha sonrasında yapılan ada konseyinde İlhan Mansız'ın adı çıktı ve sms oylamasına 3 isim girdi.

SMS halk oylaması sonucunda 3 isim Büyük Sms'e girdi. Bunlar arasında en az oyu alan Furkan Kızılay oldu. Furkan Kızılay 30 Mayıs yapılan ada konseyi sonucunda elendi.

  İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER

  28 Mayıs pazar akşamı oynanan iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı 1. turda resmen fark attı 1. turu 6-0 ile kazanan Gönüllüler takımı 2. turda Ünlülerin kazanmasıyla oyun bayrak finaline kaldı.Bayrak finalinde en iyi erkek ve en iyi kadın yarışmacı çıktı. Ünlülerde Adem-Sema ikilisi çıkarken ,Gönüllüler Takımından ise Gökhan-Elif ikilisi eşleşti.

  Oyuna Sema önde başladı ve oyunu önde bitirerek bayrağı kaldırdı ardından Adem rakibi Gökhan karşısında avantajlı şekilde oyuna başladı ve son bölüme rakibi Gökhan'dan önde geldi.Ancak topu içerden çıkan Adem ve Sema ikilisi oyunu kaybederek İletişim Ödülünü Oyununu kaybetmiş oldu.

  Survivor Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında Ada Konseyi heyecanı devam ediyor. 6 kişi kalan Ünlüler takımından bu hafta biri hem yarışmaya hemde Survivor'a veda edecek. Dokunulmazlık oyununda 2 turu da kaybeden Ünlüler takımından ada konseyi oylamasında kimin adı çıkacak canlı olarak takip ediyoruz.Ada konseyinde kimin adı çıktı kim elendi burada sizlerle olacak.

  SEMA İLHAN MANSIZ'IN ADINI VERDİ 21 MAYIS SURVİVOR POTAYA KİM GİRDİ

  Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybetti. Ünlüler takımında yapılan ada konseyinde en çok oy alan isim Adem oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sema ise İlhan Mansız'ın adını yazarak ilginç bir ada konseyine sahne oluyor.

  ÜNLÜLER ADA KONSEYİNDE KİM ADI ÇIKTI

  Elenme adayı 2 isim belli oldu.Oylama sonucu en çok oyu alan isim belli olacak.

  ADA KONSEYİNDE BERNA VOLKAN GERGİNLİĞİ

  Berna'nın bireysel dokunulmazlığı kazanmasının ardından Volkan'ın adını söylemesi gerginliğe sebep oldu.Volkan adının yazılmasına biraz bozuldu ve Berna'ya yüklendi.

  DOKUNULMAZLIK OYUNU ÜNLÜLERİN

  Dokunulmazlık oyununu bu hafta kazanan isim yine Ünlüler oldu.Ünlüler bu akşamki ada konseyinde rahat bir gece geçirecek.Dokunulmazlık oyununda 1. turu ve 2. turu kazanan takım Ünlüler oldu.Son turda bayrağa kalan oyunda Ogeday'ın yaptığı hata sonucunda kaybedildiği dile getirildi.

  BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU BERNA KAZANDI

  Bireysel dokunulmazlık oyununu bu hafta 20 mayıs akşamında kazanan isim Berna oldu.Berna'nın hem adı yazılamayacak.Hemde Berna SMS için bir isim söyleyecek.

  • Volkan Düşürdü
  • Elif Düşürdü
  • Gökhan düşürdü
  • Ogeday düşürdü
  • Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Berna.
  • Berna hem adı yazılamayacak hemde SMS için bir isim söyleyecek.

  YUNAN YARIŞMACI SABRİYE'Yİ ÖPTÜ TOKATI YEDİ

  Sabriye ile Yunan yarışmacılar arasında yaşanılan güzel dakikalar sonucunda Sabriye'yi öpen Yunan Survivor tokatı yedi.

  TÜRKİYE YUNANİSTAN TATİL ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

  Kıyasıya mücadele sahne olan Survivor Türkiye takımı ile Yunanistan takımı karşı karşıya geldi. 2 Tur olarak oynanan tatil ödül oyununun 1. gününde Türkiye Survivorlar 10-7 kazanarak 1. turu kazanan takım oldu.

  Ödül oyununun 2. gününde oyun gerçek bir heyecana sahne oldu. Yunanistan takımı son ana kadar savaşarak Türkiye'yi zorladı. Ancak Türkiye Survivorlar 2. turuda bayrak yarışına kalan oyunu Adem'in aldığı sayıyla kazarak Tatil ve Fedon ödülünü kazanmış oldu.

  Avatar
  Adınız
  Yorum Gönder
  Kalan Karakter:
  Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×