Bu haber kez okundu.

Cem Yılmaz'ın son bombası 'Deli Aşk' filmi geliyor
Kardeş Payı dizisi, Hadi İnşallah ve Kaçma Birader gibi filmlerle son dönemde adından sıkça söz ettiren Murat ve Emrah Kaman kardeşler, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yaptıkları açıklamayla yeni filmleri "Deli Aşk"ın senaryosunun bittiğini ve çekimlerine başlanacağını duyurdular. Filmin yönetmenlerinden biri olan Emrah Kaman, yeni filmi “Hadi hayırlısı" sözleriyle Instagram hesabından filmin yapımcısı Cem Yılmaz da  resmi Twitter hesabından haberi sevenleriyle paylaştı.

CMYLMZ Fikir Sanat işbirliği ile çekilecek olan komedi filminde bir sürpriz olarak Cem Yılmaz da küçük bir rolde karşımıza çıkacak. Filmin oyuncuları arasında Cem Yılmaz dışında Zafer Algöz, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Nilperi Şahinkaya, Yasemin Öztürk ve Muhittin Korkmaz gibi isimler var. 

Filmin 2017 yılında vizyona girmesi bekleniyor ve filmin çekimlerinin büyük kısmının Adana'da gerçekleşeceği biliniyor.KAMAN KARDEŞLER KİMDİR?

Emrah Kaman:

Emrah Kaman, 10 Ekim 1985 tarihinde Sivas’da doğmuştur. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 

Emrah Kaman, 2014 yılında senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı “Kardeş Payı” dizisinde Sivas’lı Emrah karakterini canlandırırken, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Sinasi Yurtsever, Ayşe Kökçü, İhsan Varol ile birlikte oynamıştır.

Emrah Kaman, senaristliğe abisi Murat Emre Kaman sayesinde başlamış. Abisi reklamcılık okumuş ve yazmaya karar vermiş kardeşine beraber yazalım demiş ve Emrah Kaman’ın senaristlik serüveni öyle başlamıştır.

2016 yılında senaryosunu abisi Murat Emre Kaman ile beraber yazdığı “Kaçma Birader” filminde aynı zamanda Erdinç Kolçak karakterini canlandırdı.

Murat Emre Kaman:

Murat Emre Kaman ilk olarak 2007 yılında ekranlara gelen Yalan Dünya adlı televizyon dizisinin senaristliğini üstlenmiştir. Kaman daha sonra Balkan Düğünü, İbret-i Alem ve Hanımın Çiftliği gibi projelerde de kalem oynatmıştır. 2014 yılında Hadi İnşallah filminin senaristliğini üstlenen Kaman, iki sezon boyunca Kardeş Payı dizisinin senaristliği üstlenmiş, Kim O! adlı televizyon programında da metin yazarı olarak görev almıştır.
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×