Bu haber kez okundu.

TRT 1'in her hafta Çarşamba akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 55. yeni bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Seyircilerini heyecan dolu sahneleriyle adeta ekran başına kilitleyen dizide bu hafta önemli gelişmeler yaşanacak. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Noyan, Dündar ve Yiğit'i kaçırmayı aklına koymuştur. Yaşanacaklar sonrası Noyan, Ertuğrul ile büyük bir savaşa girişecektir.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 55. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

20 Nisan Çarşamba akşamı TRT 1 ekranında izleyicileriyle buluşacak olan fenomen tarih dizisi Diriliş Ertuğrul'da bu hafta, Ertuğrul obanın hainlerden temizlenmesini ve baharın gelişiyle birlikte göç zamanının geldiğini düşünmektedir. Ertuğrul, Bizans sınırına göç etme niyetindedir. Bu konuyu iki oba beyine açıklayan Ertuğrul, onlardan olumsuz cevap alır. Yani oba beyleri Bizans sınırına göç etme fikrine karşı çıkarlar. Ancak Ertuğrul kararlıdır. Annesine ve abilerin gerektiği takdirde Bizans sınırına yalnız göç edeceğini açıklar.

Gündoğdu ise kolu nedeniyle alpbaşı görevini bırakmıştır. Bu durum Hayme Ana'yı çok üzmüştür. Öte yandan Sadettin Köpek, kendisine sığınmak zorunda kalan Goncagül ile Noyan'ı Ertuğrul'a karşı kışkırtır. Onlardan Yiğit ve Dündar'ı kaçırmalarını ister. 

Takipçilerinin sabırsızlık bekledikleri Diriliş Ertuğrul 55. yeni bölümünde Noyan, Dündar ve Yiğit'i kaçırabilecek mi? Ertuğrul ile karşı karşıya gelen Noyan arasında neler yaşanacak? Yiğit'in herkesi şoke eden kararı ne olacak? Tüm soruların yanıtları 20 Nisan akşamı TRT 1'de yayınlanacak Diriliş Ertuğrul 55. bölümünde belli olacak.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×