Bu haber kez okundu.

Dün akşam yayınlanan 62. son bölümünde ardından heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölüm fragmanı izlemeye sunuldu. İzleyenleri ekran başına kilitleyen sahneleriyle 3. sezona damgasını vuran Diriliş'in 2 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak? merak konusu. TRT 1'in Youtube kanalından yayınlanan fragmana göre gelecek bölümde olay yaratacak sahneler bizleri bekliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 62'NCİ SON BÖLÜM ÖZETİ

26 Ekim akşamı izlediğimiz dizinin son bölümünde, Ertuğrul Bey, kardeşlerinden ayrılıp göç yoluna düşmüş ve obasını Karacadağ eteklerine taşımıştır. Yeni geldikleri bu bölgede onu ve obasını daha da zorlu bir mücadele beklemektedir. Kayı Boyu obasının beyi ilan edilen Ertuğrul Bey, halkın geçimini sağlayabilmek için hem kılıcının keskinliğini hem de ticari zekasını kullanmaktadır.

Obadaki halkın ise açlığa ve yokluğa dayanacak sabrı kalmadığı gibi arada isyan edenler de çıkmaktadır. Bu nedenle Ertuğrul Bey, Alplerini de yanına alarak ticaretin kalbinin attığı Hanlı Pazar'a gitmiştir. Burada yeni dostlar kazandığı gibi yeni düşmanlar da edinmiştir. Hancı Simon, Ertuğrul'un kendi pazarında ticaret yapmasına izin vermiştir. Ancak Simon'un bu müsadesinin altında kötü bir plan yatmaktadır. Simon, Ertuğrul'u esir alıp ona işkence yapmak hatta öldürmek istemektedir.

Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı

Çavdar Obası'nda ise durumlar gittikçe karmaşık bir hal alıyor. Candar Bey ve oğlu Ural Bey, Ertuğrul Bey'in gelmesiyle değişen ticari dengelere karşı tedbir almak zorundadır. Fakat bu tedbirler ve Hancı Simon'un gizli misyonu, içinden çıkılmaz bir hal alacak olan olayları da beraberinde getirecektir. Ertuğrul, ihanetlerin, gizli ittifakların ve fitne dolu bir ortamın tam ortasına girmiştir. Çıktığı kutlu yolculuğunu ve gizli görevini devam ettirmek için büyük fedakarlıklar yapmak zorunda kalacaktır.

DİZİYE YENİ OYUNCULAR KATILDI

Diriliş Ertuğrul'un 3. sezonunda yeni oyuncular dikkati çekti. Kadroda Batuhan Karakaya, Çağdaş Onur Öztürk, Cenk Kangöz, Erden Alkan, Elif Sümbül Sert, Fırat Topkorur, Gülçin Santırcıoğlu, Kürşat Alnıaçık, Osman Albayrak ve Özlem Akınözü gibi oyuncular yer alıyor.

Yayınlandığı her yeni bölümde seyircilerin adeta nefeslerini tutarak izledikleri Diriliş Ertuğrul dizisi 63. yeni bölüm 2 Kasım 2016 Çarşamba akşamı TRT 1 kanalında yayınlanacak. Bu arada Ertuğrul karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan'ın saçlarını uzatarak, arkadan örgü yaptığı da dikkatimizden kaçmadı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×