Bu haber kez okundu.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul yine heyecan dolu bir bölüm ile seyirci karşısına çıkacak. Gümüştekin'in infaz edilmesinin söz konusu olduğu dizinin 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Diriliş Ertuğrul'da bu hafta bizleri neler bekliyor?

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde tansiyon yükselmişti. Ertuğrul ve Gümüştekin savaşında Ertuğrul, üstün olurken; Noyan ise intikam ateşiyle yanmakta ve ortaya çıkmak için hain planlar hazırlamakta. Yine çok konuşulacak sahneleri, sürpriz gelişmeleri ve ilgi çekici sahneleriyle Diriliş Ertuğrul 53. bölüm 6 Nisan Çarşamba saat 20:00'de TRT 1 ekranında yayınlanacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 53. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Diriliş Ertuğrul'un önceki bölümlerinde Aytolun ile Gümüştekin'in gizli planlarını deşifre eden Ertuğrul, dizinin yeni bölümünde Gümüştekin'i köşeye sıkıştıracak. Artık Gümüştekin'in hayatı Ertuğrul'un ellerindedir ve obadaki herkes onun infaz edilmesini beklemektedir. Diğer yandan Noyan ise Sadettin Köpek ile Ertuğrul'un sonunu getirmek için hain planlar yapmaktadır.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×