Bu haber kez okundu.

Dominik SMS Sonuçları Survivor 27 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor yeni bölümde ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Dominik Son Sms Sonuçları bu akşam açıklanıyor. Dominik SMS sonuçları sms sıralama sonuçları bu akşam belli olacak. Peki Dominik sms halk oylaması sonuçları açıklandı mı detaylar abchaber.com'da 

Dominik'teki son SMS oylaması bu konseyde açıldı. SMS oylaması devam ediyor canlı takip ediyoruz.

tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yeni bölümde ödül oyunu ile ekranlara gelecek .Ödül yine Alp KIRŞAN'ın deyimiyle "sizi burdan alıyoruz uçağa bindiriyoruz" sözüyle ödülün yine ada koşullarından biran olsun uzaklaşıp normal hayata döndürecek gibi görünüyor.Peki Survivor ödül oyununu kim kazandı ? Ödül oyunu 27 mayıs kim kazandı tüm detaylarıyla burada sizlerle olacak.

Bu akşam oynanacak olan Ödül oyunu birbirinden heyecanlı yarışmalara sahne oluyor. Acaba Ünlüler takımı bu sefer şeytanın bacağını kırıp adadan uzaklaşma ödülü olan uçak ödülünü kazanabilecekler mi ? Yoksa Gönüllüler takımı için klasik olan bu ödülü Gönüllüler takımımı kazanacak.

Canlı yayın başlıyor.

Survivor 27 Mayıs Ödül Oyununu Kazanan Takım ÜNLÜLER. Ünlüler 1. turu ve 2. Turu alarak Punta Cana Ödülünü kazanan takım oldu.

Ödül : Uçağa binecek Punta Cana 'da otelde kalacak ve güzel bir yemek yiyecek.Sonra sabah Kapodakya'daki gibi balona binecek.

ÖDÜL OYUNU 27 MAYIS CANLI ANLATIM 2. TUR SKOR KAÇ KAÇ

ÜNLÜLER : 6

GÖNÜLLÜLER: 2

ÖDÜL OYUNU 2. TURU KAZANAN TAKIM :

Eşleşmeler ve ödül oyunu canlı anlatım skor kaç kaç  ;

 • Sema Berna Kazanan Sema: 6-2 oldu. Ödül oyunu Ünlüler takımının
 • İlhan Mansız Ogeday'a karşı kazanan İlhan Mansız.Durum 5-2
 • Sabriye Elif kazanan Sabriye : Durum 4-2
 • Gökhan Serhat Akın'a karşı kazanan Serhat Akın Durum 3-2 Ünlüler önde.
 • Elif Sema'ya karşı .Kazanan Elif 2-2
 • Serhat Ogeday'a karşı kazanan Ogeday. 2-1 oldu.
 • Reklamlar
 • Sabriye Berna'ya karşı kazanan Sabriye durum 1-1 
 • İlhan Mansız Gökhan'a karşı kazanan : Gökhan 

ÖDÜL OYUNU 27 MAYIS CANLI ANLATIM SKOR KAÇ KAÇ 1. TURÜNLÜLER : 6

GÖNÜLLÜLER: 3

ÖDÜL OYUNU 1. TURU KAZANAN TAKIM : ÜNLÜLER.Ünlüler 1. turu kazanan takım oldu.

Eşleşmeler ve ödül oyunu canlı anlatım skor kaç kaç  ;

 • Sema Berna'ya karşı.Kazanan Sema 6-3 Ünlüler
 • Serhat Ogeday'a karşı.Kazanan Serhat AKIN .Şimdi Ünlüler 4-3 öne geçti
 • Sabriye Elif'e karşı kazanan : Sabriye  Durum 3-3 oldu.
 • Gökhan Adem'e karşı kazanan Gökhan Durum 3-2 oldu.
 • Sabriye Berna'ya karşı . Berna önde geldi ancak Sabriye'yi ilk topu atan isim oldu.Sabriye kazandı.
 • Serhat Akın Gökhan'a karşı.Kazanan Gökhan .Şimdi Dominikte skor 2-1 Gönüllüler önde
 • Sema Elif'e karşı.Sema önde geldi.Sema ilk topunu attı. Kazanan Sema Skor şimdi 1-1 oldu.
 • Ogeday Adem'e karşı .Oyun başlıyor. Dominikte ödül oyunu Punta cana 'da bir otelde dinlenecek ve balona binecek.Kazanan Ogeday Gönüllüler oyuna 1-0 önde başladı.
 •  Oyun Başlıyor. Eşleşmeler başlıyor

BUGÜN OYNANAN OYUNDA KİM NE KADAR SAYI ALDI. (OYUNUN SONUNDA PAYLAŞILACAK)

1. TUR SKORLARI

Ünlüler Takımı;

 • İlhan : 1. turda oynamadı.
 • Serhat : 1. turda 1 oyun aldı.
 • Furkan: 1. turda oynamadı.
 • Adem: 1. turda oyu alamadı
 • Sema: 2 OYUN ALDI
 • Sabriye: Sabriye 1. turda çıktığı tüm oyunları aldı.2 oyun aldı

Gönüllüler Takımı;

 • Ogeday: 2 OYUN ALDI
 • Gökhan: 3 oyun aldı
 • Elif: 1. turda oyun alamadı.
 • Berna : 1. turda oyun alamadı

DOKUNULMAZLIK GECESİ ANCAK ÖDÜL OYUNU OYNANACAK

Survivor'da cumartesi geceleri aslında dokunulmazlık oyunu 27 mayıs ile ekranlara gelmesi gerekirken yeni bölüm fragmanında ödül oyununun oynanacak olması acaba Dokunulmazlık Oyununu neden oynanmadı. Dokunulmazlık oynanacak mı sorularının sorulmasına neden oldu. Ancak Survivor 27 mayıs yeni bölümde ödül oyunu oynanacak.

KIBRIS DİREK GİDECEK İSİM BELLİ OLDU

Kıbrıs'a direk gitme yolunda büyük bir avantaj sağlayan Sembol oyununda dün itibariyle final yapıldı.Birbirinde kıyasıya sahne olan final mücadelesinde Kadınlarda Sema Erkeklerde ise Ogeday final oynamayı hak kazandı

En büyük avantaj İlhan Mansız'da olmasına rağmen bu avantajını değerlendiremeyen İlhan Mansız Ogeday erkekler finalinde elenerek Kıbrıs'a direk gitme yolunda elendi.Kazanan ise Ogeday oldu.

Kadınlar finalinde en çok sembol oyunu kazanan Sema Kadınlar finalinde Elif ile karşılaştı.Sema önde geldiği tüm yarışmalarda olduğu gibi Kadınlar finalini kazanan isim oldu.

Peki Kıbrıs'a direk gidecek olanın belirleneceği Sembol Oyunu Finalini Kim kazandı. Sembol oyunu finali Ogeday ile Sema arasında yaşandı.Ancak yarışmayı büyük ödülü tek kazanan yarışmacı SEMA oldu. 

Sema kazandığı bu ödülle Kıbrıs'a ilk giden yarışmacı olmayı garantilerken bundan sonraki dokunulmazlık ödülü kaybedilse bile adı yazılamayacak.

OGEDAY HAYRANLARINI KORKUTTU

Bugün oynanacak olan ödül oyunununda Ogeday parkurda yarışırken birden yere düşüyor. Yere yığılan Ogeday uzun bir süre kalkamıyor.Acaba Ogeday iyi 27 mayıs ödül oyunu yeni bölümünde bunu hep beraber göreceğiz.

SURVİVOR 27 MAYIS 'TA MERAK EDİLEN SORULAR 

 • Ödül Oyunu 27 Mayıs Skor Kaç Kaç - 1 Tur Eşleşmeleri kim kaç oyun aldı.
 • 27 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı.
 • Survivor 27 Mayıs 1. turu kim hangi takım kazandı

GÖNÜLLÜLER SADECE 4 KİŞİ KALDI

Üst üste kaybedilen dokunulmazlık oyunlarının ardından Gönüllüler takımında yarışmacılar birer birer elenmeye devam etti.Burçak,Tuğçe ve Anıl'ın ardından King Kong lakaplı yarışmacı Volkan ise en son elenen isim oldu.Eleme potasında birbirinden güçlü yarışmacılarla SMS oylamasına çıkan Volkan en son elenen isim oldu.

Potada  Adem,Volkan,Ogeday ve en güçlü rakip İlhan Mansız arasında en az sms oyunu alarak elenen ve Survivor'a veda eden isim Volkan oldu.

PANAMA ÖDÜLÜ GÖNÜLLÜLERİN

Son ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler Panama ödülünü kazandı

ELİF BAYGILIK GEÇİRDİ KORKUTTU!

Survivor'da oynanan ödül oyunununda Sema ile oynadığı oyun sonra baygınlık geçiren Elif herkesi korkuttu. Bir süre oyun alanında dinlenen Elif daha sonra oyuna devam etti. 

SABRİYE SÖZLERİ ŞAŞIRTTI

Sabriye 26 Mayıs Survivor yeni bölümde şok sözler söyledi "Oturmak için sahile indim Furkan ve Serhat'ın bakışları iyi gelmedi bana. Sanki oyunu benim yüzümden kaybettik gibi hissettim. O oyunda tek benim hatam yoktu, bazı erkeklerin de sayı alması gerekliydi. Benim işim dövüşmek, hiçbiri benden iyi olamaz. Benim tek hızlı olduğum yer ring, beceremedim burada o yüzden olmadı parkurlarda kötü gittim. Ağır olduğumu biliyorum, parkurlarda da çok yavaşım. Bu hafta dokunulmazlığı kaybedersek potaya gireceğim. Survivor'da kalmayı hakettiğimi düşünmüyorum. Survivor'u yaşadığımı da düşünmüyorum. O nedenle gidersem üzülmem" dedi.

SURVİVOR'DA EN SON KİM ELENDİ

Survivorda en son elenen isim Volkan olmuştu.Volkan SMS sonuçlarına göre en az oyu alan yarışmacı oldu. Elenme potasında İlhan ,Adem ve Ogeday ile yarışan Volkan en az SMS i alarak yarışmaya ve hayallerine veda eden isim oldu.

SON ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Son oynanan ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler . Survivor'da dün akşam yapılan büyük ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler son ana kadar yarıştılar.

Ödül Oyununun 1. turunu Gönüllüler takımı olurken ,ikinci turu kazanan takım Ünlüler takımı kazanırken ödül oyunu final turuna kaldı.Final turunu ise 3-1 kazanan Gönüllüler Panama ödülünü kazandı

İlk oyun Gönüllüler'in olurken ikinci oyun Ünlüler takımının oldu. Bayrak finaline kalan ödül oyununda galiip gelen taraf Gönüllüler oldu. Gönüllüler Panama'da rüya gibi bir ödülün sahibi oldular.
 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor'ın en değerli ve en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyununun kaybedilmesiyle Survivor'dan bir yarışmacı yarışmaya veda ediyor.

Peki Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı. Cumartesi yeni bölüm ile ekranlara gelen Dokunulmazlık Oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler cumartesi günü yapılan ada konseyinde rahat bir gece geçirirken Gönüllüler Takımında ada konseyi heyecanı vardı. Cumartesi yapılan ada konseyinde oylama sonucu en çok adı çıkan yarışmacı Ogeday olmuştu. Ardında bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Berna'nın da bir isim söylemi gerekiyordu. Berna ise Volkan'ın adını vererek eleme potasına Gönüllüler Takımından 2 isim girmiş oldu.

ADA KONSEYİ GECESİ YAPILDI

Survivor'da pek alışık olmadığımız hatta hiç görmediğimiz bir eleme gecesine sahne olacak. Neden böyle diyoruz sebebi şudur ki ; Ünlüler takımında 2 ayrı grup gibi görünen İlhan ,Serhat,Furkan ve Sema ,diğer tarafta ise Adem ve Sabriye. Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Adem İlhan Mansızların grubu ile gidip bir iştişare yaparak bir strateji belirlediler. Bir tarafta Gönüllüler takımının en güçlü iki yarışmacısı diğer tarafta ise Ünlüler Takımının en güçlü iki yarışmacısı Adem ve İlhan Mansız. Tamamen güç gösterisine sahne olacak. Güçlülere karşı güçlü isimler çıkarak Gönüllüler takımından birinin gitmesi için yapılmış bir strateji olarak görünüyor.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın , Furkan Kızılay , Sabriye ,Adem ve Sema

Gönüllüler takımı : Ogeday , Berna ,Elif ,Gökhan 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×