Bu haber kez okundu.

ATV'nin fenomen mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile izleyenlere duygu dolu anlar yaşatmıştı. Dizinin finalinde Ahmet’in ölümüyle Hızır bir kez daha sarsılır. İki dostunu da peş peşe kaybeden Hızır, artık çok öfkelidir ve Ahmet’in intikamını almakta kararlıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölümde neler olacak?

Ünal Kaplan, Viktor’u da çağırdığı masa’da gövde gösterisi yapmaktadır. Ancak Ünal’ın bu gövde gösterisi özellikle Hızır cephesinde yıkıma sebep olur. Selim’den sonra en yakında dostlarından biri olan Ahmet’in ölümü Hızır’ın yüreğindeki dost acısını dayanılamayacak seviyeye getiri. Hızır, artık çok öfkelidir ve Ahmet’in ölümünde sorumlu olanları bulmakta kararlıdır.

Ünal Kaplan masayı tekrar toplamı, dost ve düşmanı bir araya getirmiştir. Dost ve düşman masa etrafında bir araya gelip el sıkışsalarda birbirlerine güvenmezler. İlk zamanlarında ihanetin kabul edilmediği masada artık sadakat ve güven kalmamıştır. Viktor’un Rusya’ya dönmesi işe yerine Moskof Özkan oturacaktır. Ancak bu durumdan Hızır, oldukça huzursuzdur.

Uyuşturucu ticareti yapan Moskof Özkan’ın masaya oturması ile ticaretin yönü değişecektir. Öte yandan Hızır, etrafından dönen dolaplardan habersizdir. Ona oynanan oyunları fark edince ortalık karışır. Meryem, yuvasına dönmüştür. Bundan sonraki amacı geçmişe bir sünger çekerek ailesine ve yuvasına sahip çıkmaktır.

Öte yandan Nazlı’nın bebeğinide alıp şehri terk etmesini bekleyen aile bir anda Nazlı’yı bebeği ile birlikte kapılarında bulurlar. Üstelik Nazlı’nın gelişi tüm ailenin bir araya toplandığı Pazar kahvaltısında olur. Nazlı’nın gelişi ile herkes şoke halindedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle 19 Nisan Salı akşamı, saat 20:00’de ATV ekranlarında..
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×