Bu haber kez okundu.

Esra Erol'un gelin adayı Luvrita'yı Zuhal Topal kaptı
Televizyon ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan izdivaç programlarında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Haberimizin başında da belirttiğimiz üzere programlar arasında gelin ve damat adayları transfer edilmeye başlandı. Buna son örnek ise Esra Erol'da Finlandiya'da hayatını sürdüren Nabaz ile uzun süre aşk yaşayan Luvrita oldu.

Rusya vatandaşı olan Luvrita, Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında uzun zamandır görünmüyordu. Bunun nedeni ise bugün belli oldu. Rus güzel Luvrita'nın Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı izdivaç programına katıldığı ortaya çıktı.

Luvrita'nın Zuhal Topal'la İzdivaç programına, yine daha önceden Esra Erol'dan tanınan damat adayı İbrahim için katıldığı iddia ediliyor. Nabaz'ın ardından İbrahim'le anılmaya başlanan Luvrita'nın eski aşkı kendisini görünce ''Neden buraya geldin?'' diye sormaktan kendini alamadı. Eski aşkı yeniden ısıtmak ve reytingleri rakiplerinin elinden almak için harekete geçen Zuhal Topal'ın ise bu transferler karşısındaki mutluluğu gözlerinden okunuyor.

Zuhal Topal'la İzdivaç - Rus gelin Luvrita

ZUHAL TOPAL - ESRA EROL REKABETİ DEVAM EDİYOR

Esra Erol ile Zuhal Topal'ın sundukları izdivaç programlarının geçen sezon ki rekabetinde ''hacizlere'' varan tartışmalar yaşanmıştı. Bu nedenle mahkemelik olan iki ünlü sunucunun arasında bu defa gelin ve damat adaylarını ayartarak, kendi programlarına transfer etmeye başladılar. Bu sezonun başında Zuhal Topal'ın bir damat adayı Esra Erol'da görülürken, Zuhal Topal'ın gözde gelin adaylarından Sevgi de Esra Erol'da ortaya çıktı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×