Bu haber kez okundu.

ATV'nin en sevilen dizileri arasında yer alan Evli ve Öfkeli 25. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenleri yine kahkahaya boğacak olan Evli ve Öfkeli dizisinin yeni bölümünde bomba gelişmeler yaşanacak. Murat ve Esra'nın kavuştuğu dizide son dakika gelecek olan bir haber ortalığın karışmasına sebep oluyor. İşte Evli ve Öfkeli 25. bölümünde yaşanacaklar.

EVLİ VE ÖFKELİ 25. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

10 Nisan Pazar yani bu akşam ATV ekranında yayınlanacak olan Evli ve Öfkeli 25. bölümüne Esra ve Murat arasında yaşanan romantik sahneler damgasını vuracak. Tarık, Dilek'e bir sürpriz yapmaya hazırlanmaktadır. Ancak Merve de Tarık'a bir sürpriz yapacaktır. Film işini alan, işi aldığı için de oldukça heyecanlı olan Seray ise başına geleceklerden habersizdir.

Deniz ve Coşku arasındaki sürpriz yakınlaşma gizli de olsa ilerlemektedir. Esra ve Murat süpriz bir şekilde kendilerini telaş içinde bulurlar çünkü şubeye müfettiş gelecektir. Mine ve Cenk evlilik için çıktıkları çeyiz alışverişinde iki teyzenin arasında kalmış, teyzelerin söylediklerinden dolayı bunalmışlardır. Mine ise gizli bir karar almak üzeredir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×