Öne Çıkanlar feto Harran Üniversitesi açığa alınan polisler turk hava yollari ödül oyunu 7 haziran

Evli ve Öfkeli 25. yeni bölümde ortalık fena karışıyor

Evli ve Öfkeli 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan ve komedi dolu sahnelerin bir an olsun eksik olmadığı Evli ve Öfkeli dizisinin yeni bölümünde Esra ve Murat'ın birbirine kavuşmasıyla herkes mutlu olmuştur. Ancak son anda gelen bir haber büyük bir bomba etkisi yaratır. İşte; Evli ve Öfkeli 25. son bölüm fragmanı ve yaşanacaklar...

ATV'nin en sevilen dizileri arasında yer alan Evli ve Öfkeli 25. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenleri yine kahkahaya boğacak olan Evli ve Öfkeli dizisinin yeni bölümünde bomba gelişmeler yaşanacak. Murat ve Esra'nın kavuştuğu dizide son dakika gelecek olan bir haber ortalığın karışmasına sebep oluyor. İşte Evli ve Öfkeli 25. bölümünde yaşanacaklar.

EVLİ VE ÖFKELİ 25. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

10 Nisan Pazar yani bu akşam ATV ekranında yayınlanacak olan Evli ve Öfkeli 25. bölümüne Esra ve Murat arasında yaşanan romantik sahneler damgasını vuracak. Tarık, Dilek'e bir sürpriz yapmaya hazırlanmaktadır. Ancak Merve de Tarık'a bir sürpriz yapacaktır. Film işini alan, işi aldığı için de oldukça heyecanlı olan Seray ise başına geleceklerden habersizdir.

Deniz ve Coşku arasındaki sürpriz yakınlaşma gizli de olsa ilerlemektedir. Esra ve Murat süpriz bir şekilde kendilerini telaş içinde bulurlar çünkü şubeye müfettiş gelecektir. Mine ve Cenk evlilik için çıktıkları çeyiz alışverişinde iki teyzenin arasında kalmış, teyzelerin söylediklerinden dolayı bunalmışlardır. Mine ise gizli bir karar almak üzeredir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×