Bu haber kez okundu.

ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli, aynı mahallede çocukluklarından beri birlikte olan 4 kızın hikayesi konu ediliyor. Dizide aşklardan entrikalara kadar hemen herşey var. İzleyenlere keyifli anlar yaşatan dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünün videosu ise yayınlandı. Peki Evli ve Öfkeli 26. yeni bölümde bizleri neler bekliyor? İşte o detaylar...

EVLİ VE ÖFKELİ 26. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Cenk’in Adana’da yaşayan ailesi Cenk’e sürpriz yaparak İstanbul’a gelirler. Cenk ve Mine hayallerindeki balayını planlarken Cenk’in ailesi onlar için detaylı bir plan yapmıştır bile.

Öte yandan Murat ve Esra, Esra ile ilgilenen müfettiş yüzünden ilişkilerinin ilk gerginliğini yaşarlar. Bu olayında üstesinden gelen taze çift, bu olayın bir daha tekrarlanmaması için birbirlerine söz verirler. Ancak, kendilerini bekleyen sürprizlerden habersizdirler.

Yanlış anlaşılmaların kraliçesi olan Seray, kızı deniz hakkında yeni bir yanlış anlaşılmanın tam da ortasındadır. Deniz aracılığı ile Cihan’a single teklifi gelmiştir. Ancak Seray ve Dilek bu olayı çok farklı yorumlarlar.

Geçtiğimiz bölümde Merve yüzünden hırsızlıkla suçalan Tarık, çok üzgündür. Dilek ile ilgili kararını açıklamak isteyen Tarık, Merve’nin okuluna gider. Ancak Merve’nin olay yaratacak sürprizinden habersizdir. Tarık’ın Dilek ile ilgili kararı ne olacak?
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×