Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Fatih Portakal hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı

Bir süredir aralarında tartışma yaşanan Zuhal Topal ve Seda Sayan olayında şok bir gelişme yaşandı. Kendisine silah tehdidi ile komplo kurulduğunu iddia eden Seda Sayan, olayın içinde Fatih Portakal’ın da olduğunu iddia etti ve yeni bir gündem yarattı.

Fatih Portakal hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı
İki farklı kanalda iki farklı evlilik programı sunan Seda Sayan ve Zuhal Topal’ın arasındaki tartışma giderek alevleniyor. Tartışmayla ilgili detayları açıklayan Seda Sayan, Zuhal Topal hakkında bomba gibi iddialarda bulunuyor.

Zuhal Topal’ın programında şehitleri öne sürerek protesto gerçekleştiren, sonrasında bu protestoyu kendisine Seda Sayan ve sevgilisinin para karşılığında yaptırdığını iddia eden Zekeriya Atak’ın yayınladığı video sonrası Zuhal Topal ve Seda Sayan arasında inanılmaz bir tartışma başladı.

Konu ile alakalı açıklamalarına devam eden Seda Sayan, “Adamın iddiasına göre; odada  Fatih Portakal,  Zuhal Topal ve Zuhal'in eşi varmış. Masada bir de silah duruyormuş. İki adam, cebinden bir silah çıkarmış. Çocuğa, silah zoruyla bunları söyletmişler.  Fatih Portakal da “Senin yüzünden haber okuyamıyorum” demiş.” diye konuştu.

Seda Sayan’ın bu sözlerinden sonra tartışmanın daha da alevleneceği görülüyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×