Öne Çıkanlar feto anneler günü Murat Boz aöf işletme iktisat sınavı soruları ve cevapları 29 nisan aöf işletme soruları cevapları

Gelinden şok itiraf: Kayınpederimi başka bir erkekle yakaladım

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan programa telefon bağlantısı ile katılan konuk öyle bir itirafta bulundu ki, tüm stüdyo ve izleyiciler bir anda buz kesti. Kadın izleyici kayınpederi hakkında inanılması güç bir itirafta bulundu. İşte detaylar…

Gelinden şok itiraf: Kayınpederimi başka bir erkekle yakaladım
Beyaz TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Hayatta Her Şey Var isimli programın bugün yayınlanan bölümünde inanılmaz bir olay yaşandı. Programa telefon bağlantısı ile katılan ismini vermek istemeyen bir izleyici kayınpederi hakkında inanılmaz bir itirafta bulundu.
 

İsmini vermek istemeyen izleyici, kayınpederini başka bir erkekle yakaladığını itiraf etti. Sözlerine devam eden kadın izleyici, kayınpederinin o erkekle cep telefonundaki Whatsapp’tan mesajlaştıklarını ve birbirlerine fotoğraf gönderdiklerini itiraf etti.

İsmini vermek istemeyen izleyicinin yaptığı bu şok itiraf karşısından şaşkınlık yaşayan ve bir süre kendine gelemeyen sunucu şoke oldu. Tüm stüdyo bu itiraf karşısında buz kesti.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×