Öne Çıkanlar feto wikipedia erişime neden kapatıldı 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Heyecan dolu Hayat Şarkısı dizisinin yeni fragmanı yayında

Hayat Şarkısı dizisinin bu haftaki bölümünde Hülya kendisinden saklanan bir gerçeği öğrenecek. Kerim ile Filiz'in görüştüğünün haberini alacak olan Hülya kötü bir plan peşindedir. Peki başarılı olabilecek mi? Kanal D dizisi Hayat Şarkısı'nın 11. bölüm fragmanı için haberimizden faydalanabilirsiniz.

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Hayat Şarkısı'nın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Hülya'nın Filiz'i ortadan kaldırmak için hain planlar yapacağı bu bölümde Kerim, Filiz'i kliniğe yatırır ve tüm masraflarını karşılar. Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanını yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Hayat Şarkısı 11. bölümde neler olacak?

Kerim, Filiz ile Hülya’dan gizli görüşmekte ve bebek Mehmet’i göstermektedir. Bunu öğrenen Hülya, çılgına döner ve Filiz’den artık tamamen kurtulması gerektiğine karar verir. Artık Hülya, Filiz’i ortadan kaldırmak için hain bir plan yapmaktadır. Öte yandan Kerim, Filiz’i kliniğe yatırır. Ayrıca tüm masrafları karşılar ve Filiz’in sağlığı ile de yakından ilgilenir. Mahir ise Hülya’yı bu gelişmelerden haberdar etmektedir.

Tüm bunlar olurken Zeynep, Hülya’dan temelli kurtulma planları yapmaktadır. Bu konuda Cem’den yardım alacaktır. Bir daire karşılığında Cem ile anlaşan Zeynep, Cem’den Hülya’ya tuzak kurmasını ister. Hayat Şarkısı, yeni bölümüyle 19 Nisan Salı akşamı, saat 20:00’de Kanal D ekranlarında...
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×