Bu haber kez okundu.

İlhan Mansız Serhat Akın Kavga İzle

Survivor yeni bölümde İlhan Mansız Serhat Akın birbirine giriyor. İlhan Mansız Serhat Akın neden kavga etti henüz netleşmezken Serhat Akın İlhan Mansız'a sinsi diyor.Yarışmanın başından beri aralarından su sızmayan İlhan ve Serhat birbirlerinin üstüne yürüyor.İlhan Mansız Serhat Akın Kavga İzle

SEMA ARAYA GİRİYOR

Rekabetin çok sıkı yaşanacağı bu akşam ekrana gelecek bölümün tanıtımında İlhan Mansız ve Serhat Akın’ın neredeyse birbirine girecek duruma geldikleri görülüyor. İkiliyi bir diğer yarışmacı Sema araya giriyor güçlükle ayırıyor.

İLHAN MANSIZ SERHAT AKIN NEDEN KAVGA ETTİ

İlhan Mansız Volkan Kazanan: Kazanan Volkan . Serhat İlhan kavga ediyor. Serhat İlhan Mansızı motive etmek için bağırdı ama İlhan çıkış yaparak Serhat Akın'a yüklendi.İlhan Mansız'ı motive etmek için bağırdı ama Serhat Akın her zamanki gibi yaptığı gibi takım oyuncularını motive etmek için bağırıyor ama İlhan Mansız yanlış anlıyor.

Yayınlanacak olan yeni bölümde ödül büyük olunca ve araba ödül oyunu olunca heyecan ve rekabet hat safada oluyor.Serhat Akın ve İlhan Mansız’ın Survivor’ın ilk günlerinden beri yakın arkadaş olmaları ve şimdiye kadar hiç tartışmamaları kavganın otomobil ödülü yüzünden kaynaklandığı yorumlarının yapılmasına neden oldu. Acaba araba ödül oyununda geriye düştükleri için mi kavga ediyorlar bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde göreceğiz.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Büyük bir mücadeleye sahne olacak ödül oyununda aralarından su sızmayan Serhat Akın ve İlhan Mansız birbirine giriyor.Araba ödül oyununda bunların yaşanması acaba oyunu Ünlüler mi kaybetti sorularının sorulmasına neden oldu.

ANLAT BAKALIM OYUNU GÖNÜLLÜLER TAKIMININ

Son oynanan Anlat Bakalım oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı olmayı başardı. Gönüllüler takımı Anlat Bakalım oyununu kazanarak zeytinyağlı fasulye ve dolma ödülünü kazanıyor.

SON ELENEN İSİM TUĞÇE OLDU

Survivor'da son elenen isim Tuğçe oldu. Konseyde SMS halk oylamasına çıkan Berna Ogeday ve Berna arasından elenen isim Tuğçe oldu.Tuğçe göstermiş olduğu ve almış olduğu başarılı sonuçlar neticesinde erken elendiğini belirtti.

ACUN ILICALI TÜRK TELEVİZYON TARİHİNİN EN BÜYÜK ÖDÜLÜNÜ AÇIKLADI ÖDÜL "ARABA ÖDÜLÜ"

Acun ILICALI 11 Mayıs Survivor Yeni bölüm fragmanında görüldüğü gibi Türk televizyon tarihinin ve survivor'ın en büyük ödülü açıkladı. Büyük ödül Araba. Survivor'da hangi marka arabayı veriyor detaylar haberimizde.Acun ILICALI araba ödülünü açıkladı. Araba ödülünü yeni bölümde oynanacak olan 11 Mayıs ödül oyunu kazanan takımın tamamına araba verecek.Araba ödülünü kim kazandı?

BÜYÜK ÖDÜL "ARABA"

Bugün bir oyun oynacaksınız ve kazanan herkese birer araba verilecek

Survivor'da Kim Elendi, Kim Gitti ? Survivor'da Adaya Kim Veda Etti ? 9 MAYIS Survivor'da Elenen İsim tüm detaylarıyla burada sizlerle olacak.Bugün açıklanacak olan Survivor SMS halk oylaması sonuçlarına göre elenen isim belli olacak.Peki SMS halk oylaması sonuçlarına göre Ogeday,Tuğçe ve Berna arasından kim hem hayallerine hemde adaya veda edecek.

ADEM UYKUSUNDA KONUŞMAYA BAŞLADI

Barakada herkesin yattığı sırada Adem, bir anda uykusunda konuşmaya başladı. Sabriye, Adem'in yayına giderek ağzından laf almaya çalıştı. “Berna mı daha güzel, ben mi?” diyen Sabriye’ye, Adem’den bir cevap gelmedi. Barakada o arada ayakta olan Ünlüler takımı arasında eğlenceli dakikalar yaşandı. Acaba Sabriye'yi mi kıskanıyor sorusu sorulmaya başlandı. Ayrıca birleşme partisinde Adem ile Berna'nın sohbet görüntüleri , “Adem, Berna’ya mı aşık?” sorusunu akıllara getirdi.

SABRİYE-BERNA GERİLİMİ

Önceki gün oynana sembol oyunu ile iki takım karşılaştı. Kadınlar sembol oyunu finali sırasında Sabriye ile Berna arasında gerilim yaşandı.Ayrıca ortaya birçok iddaa ortaya atıldı. Sabriye’nin Adem’i kıskandığı için agresif tavırlar sergilediğini savundular.Ayrıca  Adem’in,Gönüllüler takımında Berna’ya hiçbir şey söylemeyip Sabriye’yi susturması iddaaları kanıtlar gibiydi.

ADEM'İN SIRT KEMİKLERİ ŞİŞTİ

Ünlüler takımının şampiyon adaylarından Adem Adem Kılıççı'nın şişen sırt kemiklerinin sosyal medyada yayınlanması güne damgasını vurdu. Adem'in şişen kemikleri yaşanılan rekabeti açıkca ortaya koyuyor.

SERHAT FENALAŞTI

Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı ve eski milli futbolcu Serhat Akın, bu haftanın ilk ödül oyununda, atışlardan hemen sonra rahatsızlanıp yere yığıldı.Tansiyonu düşen Serhat belli bir süre yatığı yerden kalkamadı. Ayrıca sembol oyununda Volkan ile ısrarla yarışmak istediğini dile getiren Serhat Akın oyunu kaybetti ve tekrar rahatsızlandı.Nefes almakta zorluk çeken eski milli futbolcunun yardımına hemen doktor Metin Kuş koştu. İlk müdahalesi oyun alanında yapılan Serhat Akın, gölge bir noktada istirahat etti.

SON ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Son oynanan ödül oyununu kazanan Gönüllüler Takımı 8 oyun sonra ilk defa uzun bir süre sonra kazandıkları ödül oyununun keyfini çıkardı.Survivor Ödül Oyunu Ödülü Casa de Campo'da Su Sporları ödülünü Gönüllüler takımı kazandı

ANIL ÇOK FENA DÜŞÜYOR

Anıl bugün oynanan iletişim oyununda çok sert düşerek yürekleri ağza getirdi. Doktor Metin KUŞ'un müdahalesi ile yeniden oynamak için sırasını bekledi.

SURVİVOR SMS HALK OYLAMASI MERAKLA BEKLENİYOR

Survivor'da merakla beklenen SMS Halk oylaması sonuçlarına göre Survivor'a veda edecek isim belli olacak.Peki ne olmuştu hatırlayalım ; ilk oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında yapılan ada konseyi sonucunda en çok adı yazılan yarışmacı Tuğçe olmuştu. Ardından oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Anıl ise Ogeday'ın adını söyleyerek ,Tuğçe ile Ogeday'ı eleme potasına sokmuştu. 

Ardından kaybedilen ikinci dokunulmazlık oyununun şokunu yaşayan Gönüllüler Takımında bu sefer en çok adı yazılan yarışmacı Berne oldu. Bugün yapılacak olan SMS Halk oylaması sonuçlarına göre elenme adayı 3 yarışmacı olmuş oldu ?

Peki Survivor'dan kim Elendi Adaya kim veda etti ? Yapılan SMS halk oylaması sonuçlarına göre bu 3 isimden kim gidecek? Tüm bu soruların cevabı sayfamızdan canlı olarak yayınlanacak.

BUGÜN İLETİŞİM ODÜLÜ OYUNU OYNANACAK.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×