Bu haber kez okundu.

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek? Her hafta olduğu gibi Kısmetse Olur evinden gidecek olan isim internet sitelerinde sızdırıldı. Sızan bilgilere göre Kısmetse Olur evine seyircileri şaşkına çevirecek bir isim veda ediyor. Bugüne kadar en çok birinciliği elde eden Nur Erkoç'un Kısmetse Olur'dan eleneceği iddia ediliyor.

Öte yandan Kısmetse Olur evine eski gelin adayı Daniela Grajdeanu'nın geri döneceği bilgisi de sızdırıldı. Kısmetse Olur Daniela üçüncü defa eve geri dönerken Nur Erkoç'un fanları eleme gecesinde isyan çıkaracak gibi.
 

KISMETSE OLUR'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

Kısmetse Olur'da bu hafta birincinin Emre Ubeyli olacağı söyleniyor. Gelinler evinden ise birinci Ayça Beğen olacak. Haftanın ödülü olan 10 bin TL'lik çeki Emre Ubeyli alacak ve Emre, Nur Erkoç'un elenmesini isteyecek.
 

KISMETSE OLUR'DA YENİ GELİN ADAYI KİM OLACAK?

Kısmetse Olur ekibi Daniela'yı üçüncü defa Kısmetse Olur evine geri getirecek. Şaşırtıcı bir işe imza atacak olan ekip reyting tutturmak adına her şeyi yapıyor. Öyle ki; Daniela, Tankut için geri alınacak. Daniela'nın geri dönmesine ise en çok üzülecek olan isim Cansu Deliktaş. Tankut, Daniela'nın etrafında pervane olurken Kısmetse Olur yapımcıları da ''bir adam iki kadın'' aşkı hikayesini ortaya çıkararak reytingleri almaya çalışacak.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×