Öne Çıkanlar Aynes ürünleri ismet sezgin Google Transit aöf sonuçları personel alımı

Kocamın Nişanlısı tiyatro oyunu seyircisiyle buluştu

Tuğba Özay, Arzu Yanardağ, Mehmet Çepiç ve İpek Tenolcay gibi ünlü isimlerin yer aldığı komedi tiyatro oyunu ‘Kocamın Nişanlısı’nın prömiyeri Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Kocamın Nişanlısı tiyatro oyunu seyircisiyle buluştu

Küçükçekmece Belediyesi’nin seyirciyle buluşturduğu oyunun ilk gösterimini, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kuzugüden'in yanı sıra pek çok Küçükçekmeceli sanatsever izledi. Mare Fikir Sanat Film Yapım ile Sevtekin Fikir Sanat Film Yapım tarafından sahnelenen oyun izleyenleri kahkahaya boğdu.

"MUHTEŞEM BİR AİLE KOMEDİSİ"

Oyunda Kayserili bir iş adamını canlandıran Mehmet Çepiç, "Felsefe hocası bir eşim var. İpek Tenolcay. Başka bir kadına o da Tuğba Özay oluyor. Nişan teklif ediyorum. Ondan sonra ortalık karışıyor. Sadık Şendil hocamızın hayatımıza kazandırdığı muhteşem bir aile komedisi bu oyun. Ben Belediye Başkanımız Temel Karadeniz'e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kocamın Nişanlısı

"İPUCU VERMEM GELİP İZLEYİN"

İpek Tenolcay ise "Savaşmak bir kadın için her zaman önemli. İpucu vermek istemiyorum. Gelin, görün izleyin. Uzun zamandır böyle keyif almamışsınızdır" dedi. Oyunda hizmetçi rolünde olduğunu belirten Arzu Yanardağ ise daha önce Küçükçekmece Belediyesi sahnesinde oyun oynadığını ve Küçükçekmeceli sanatseverlerin çok ilgili olduğunu söyledi. 

Kocamın Nişanlısı

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜRLER”

Oyunu eşi ve kızıyla izlemeye gelen Aslı Toptancı ise (35) çok eğlendiğini belirterek, “Böyle güzel oyunlara bu sahnelerde yer verdiği için Temel Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Usta tiyatro oyuncuları Ferdi Merter’in yönetmenliğini ve Sadık Şendil’in yazarlığını yaptığı komedi türündeki tiyatro oyununun konusu ise şöyle: 

Bir akşam Çetin bey barda tanıştığı saf kıza aşık olup nişanlanır ve evlenmek ister. Oysa Çetin, felsefe hocası Leyla ile evlidir. Leyla iki oyuncu tutup kocasını kazanmak ister. Durum iyice karışır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×