Bu haber kez okundu.

NO: 309 Dizisi Yıldırım Kim ? NO: 309 Baba Kim ?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan No:309 dizisinin sezon finali ekranlara geldi. No: 309 Dizisinde sezon finali son sahnesinde ekranlara gelen baba karakteri kim ? No:309 dizisinde baba rolünü kim canlandırıyor detaylar abchaber.com'da

No 309 yeni bölümü ile Lale ve Onur'un bir kez daha ebeveny olma sevinci yaşayacaklarını gösterdi. Öte yandan 2 Ağustos’ta yeni bölümüyle ekrana geldi. Sezon finalinin son sahnesinde Lale'nin babası Yıldırım kim araştırımaya ve merak edilmeye başlandı ? Peki No:309 Yıldırım karakteri kimdir gerçek adı ne ? 

NO:309 59. BÖLÜM İLE SEZON FİNALİ YAPTI

Lale Onur’a hamile olduğunu nasıl söyleyeceğini düşünür, sonunda doğum gününde açıklamaya karar verir. Onur da Lale için bir parti organize etmektedir. Bu arada Betül şantaj yaparak halayı kendi tarafına çekmeye çalışır, çünkü en büyük kozu olan Özge’yi kullanırken halanın da desteği önemlidir.

Hülya ise abisine olan biten her şeyi aktarmaya devam eder ve artık ortaya çıkması gerektiğini söyler. Lale yeni yaşında hayatındaki en büyük karşılaşmayı yaşayacağından habersizken, Onur ise bir kızı olduğu gerçeğiyle sarsılır.

Naz TÜRKOĞLU

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×