Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

O Hayat Benim 90. bölümde Bahar'la Ateş ölüyor mu?

O Hayat Benim 90. bölüm fragmanı yayınlandı. 17 Nisan Pazar yani bu akşam ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümü yine heyecan fırtınası estirecek. O Hayat Benim dizisinin yeni bölümünde en merak edilen konu ise Bahar'la Ateş'e ne olacağı. İşte; O Hayat Benim 90. yeni bölüm detayları...

FOX TV'nin ilgiyle izlenen dizisi O Hayat Benim 90. bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Yeni bölümüyle yine izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatacak olan dizide Ateş ile Bahar'a ne olacağı merak konusu. Peki; O Hayat Benim'de Bahar'la Ateş ölüyor mu?

Bu akşam saat 20:15'te Fox TV ekranında yayınlanacak olan O Hayat Benim 90. bölüm detayları şöyle;

O HAYAT BENİM 90. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Seyircilerinin heyecanla bekledikleri O Hayat Benim dizisinin yeni bölümünde; Kenan adamlarına Bahar ve Ateş'i öldürmeleri için emir vermiştir. Atahan Otel'e giden Kenan'ın sağ kolu Eyüp odaya yaklaşmaktadır. Peki; bu korkunç plana engel olunabilecek mi? Bahar ve Ateş kendilerine doğru gelmekte olan bu tehlikeden kurtulabilecek mi?

Efsun'un işleri ise tam herşey bitti derken yeniden düzelmeye başlar. Efsun'un başarısı Arda'yı ona daha da yakınlaştıracak ve birbirlerini tanıdıkça aralarında bağ da güçlenecektir.

Öte yandan Zeynep ününe ün katmaktadır. Ancak etrafında pervane olan magazinciler, Kısmet Mahallesi'ndeki sinirleri yay gibi germektedir. Cemal, Zeynep'in kendinden uzaklaştığını gördükçe daha da hırslanmakta ve karanlık bir çıkmaza doğru gitmektedir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×