Bu haber kez okundu.

'O Hayat Benim' için beklenen karar çıktı
Başrollerini Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem!in üstlendiği, FOX TV ekranlarında yayınlanan "O Hayat Benim"in yeni sezonda devam edip etmeyeceği sorusunun yanıtı hayranşarı tarafından merakla bekleniyordu. Beklenen açıklama sonunda geldi. "O Hayat Benim"in 4.sezonu için anlaşma sağlandı.

Geçtiğimiz günlerde "Kördüğüm" dizisinin 2.sezonu için onay veren Fox TV, "O Hayat Benim"in 4. sezonu için de onay verdi.

Pastel Film’in başarılı dizisi ailesi bildiği insanlar tarafından hayatı çalınan Bahar ve onun değişen hayatını anlatıyor. Dizi geçtiğimiz aylarda Kanal 5 (Bulgaristan), MTG (Rusya) , Puls TV (Polonya) ,Kanal D (Romanya) ve Telemundo (ABD)’da yayına başlamıştı.

"O Hayat Benim" son bölümde neler oldu?

Sultan ve Efsun Hanife'nin üstüne bir kabus gibi çöker ve Hanife sonunda pes eder. Hanife Sultan ve Efsun'un elinden kurtulmak için her şeyi anlatmak üzeredir.

Ganimet ise Zeynep’i kaybetmektense ölümü bile göze almaya hazırdır. Hanife’nin evi kuşatma altındadır artık.

Bahar her şeyden vazgeçip Atahan yaşamına veda eder. Mehmet Emir bundan dolayı Cemre’yi suçlar. Fakat Kenan, Cemre’yi kullanmak için yeni adımlar atmaktadır.

Hülya ise Kenan’ın oyunlarından bihaber, abisinin hayatına girmeye çalışan genç kadına hemen dişlerini gösterir.

Bahar’ın tek sığınağı Ateş’tir. Ancak Ateş’in önce Arzu’yu hayatlarından tamamen çıkartması şarttır. Arzu ise Ateş’i kaybedecekse bunun bedelini birilerine ödetmeye kararlıdır.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×