Kanal D'nin fenomen mafya dizisi Poyraz Karayel'in yeni fragmanında yürek burkan sahneler yer alıyor. Ayşegül ise koma halinde görülüyor. Poyraz'ın hayata yeniden başlayacağız diyerek Ayşegül'ün kulağına güzel sözler fısıldadığı Poyraz Karayel'in yeni bölümünde Ayşegül bir de hayal görüyor.

POYRAZ KARAYEL 54. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

20 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranında seyircileri ile buluşacak olan Poyraz Karayel'in 54. yeni bölümünde; Ayşegül'ün vurulması Poyraz'ın perişan olmasına sebep olmuştur. Ayşegül hastane odasında yaşam mücadelesi verirken Poyraz ise onun başına gelenlerin sorumlusunun kendisi olduğunu düşünmektedir.
 

Bahri, Ayşegül'ün vurulmasından sonra kanlı planlar yapmaktadır. Alacağı kararlar Poyraz'ın Bahri için büyük bir fedakarlık yapmasını gerektirecektir. Sadreddin ise vicdan azabı çekmektedir ve tüm yaşananları Begüm'e anlatır. Begüm ise yaşananlardan Sadreddin sorumlu olduğunun ortaya çıkmaması için kurnaz planlar içerisindedir. Ancak Sinan, Begüm ile Sadreddin'in tüm konuşmalarını duymuştur.

Poyraz Karayel 54. bölümünün en çok merak edilen soruları ise; Sinan'ın babasına Ayşegül'ü vurduranın Sadreddin olduğunu söyleyip söylemeyeceği ve Neşet'in yaptığı planları Poyraz'ın bozup bozamayacağıdır.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×