Bu haber kez okundu.

Sabriye 8 haziran Anlat Bakalım Niye Yok Neden Oynamadı

Bu akşam oynanan 8 Haziran 2017 ödül oyunu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler birbirinden güzel ödüller ile adalarında harika bir gün geçirdi.

Ancak bu akşam oynanan ödül oyunununda Sabriye karnının ağrıdığını belirterek Seramoniyi terk etmesi şaşkınlıkla karşılandı. Alp KIRŞAN'ın da şaşkınlığını gizlemeyerek Survivor tarihinde bir ilk olduğunu söyledi. Sözlerine Sabriye'nin gerçekten bir sıkıntısı olduğu için bu hareketi yaptığını umud ettiğini belirtti.

SABRİYE ANLAT BAKALIM OYUNUNDA NEDEN OYNAMADI

Sabriye'nin 8 Haziran öddül oyunundaki sakatlığı devam ettiği için bu akşam oynanan Anlat Bakalım oyununda izin alarak oynamadı.Sabriye Anlat Bakalım'da niye sorusunun cevabı ise , karnının ağrısı devam ettiği için oynamadı. O yüzden bu akşam ki Anlat Bakalım'da oynamadı.

7 HAZİRAN İLETİŞİM ÖDÜLÜ OYUNUNU KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER OLDU7

7 Haziran'da oynanan iletişim ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler 10-3 gibi net bir farkla kazandı.

Ünlüler kazandıkları iletişim oyunununda aileleri ile görüntülü konuşma şansı yakaladı. Ünlüler sevdikleriyle görüntülü konuşurken Gönüllüler takımı adaya döndü.

SON OYNANAN ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER

6 haziran 2017 salı akşamında oynanan ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler kazandıkları mor oda ödülünde güzel bir yemek yedi ve çalan müzik eşliğinde eğlendi.

Oynanan ödül oyununda Gönüllüler oyunu 10-7 kazandı.Ancak ödül oyununda kazanılan oyundan çok Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket ödülün önüne geçerek çok konuşuldu. Ancak sonrasında da Adem'in uslübu çok konuşuldu.

SURVİVOR 8 HAZİRAN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Survivor 2017 yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8'de!

OGEDAY'IN HAREKETİ SONUCU SOSYAL MEDYA YIKILDI

Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket sonucu sosyal medyada çok tepki aldı. Ogeday'ın egosunun yüksek olduğunu ve çok değiştiğini dile getiren kişiler Egoday olarak hakeretini eleştirdiler.

OGEDAY ADEM KAVGASI ÇOK KONUŞULACAK

Yeni bölümde Ogeday Adem ile eşleşti. Ödül oyununda Adem ile karşılaşan Ogeday oyunu kazanıyor ve Adem ile dalga geçer gibi tutumu üzerine adanın diğer yarışmacıları tarafından sert tepkiler ile karşılanıyor. 

Ardından yaptığı hareket sonrasında yaptığı hareketi kabul etmeyen Ogeday Adem tarafından sert bir şekilde uyarılıyor. Adem " Adam gibi şurada çık yarış oğlum " söylemiyle Ogeday'ı uyarıyor.

KÜBA ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Survivor Küba ödülünü kazanan takım oynanan ödül oyunu sonucunda Ünlüler kazandı. Ödül oyununda 10-5 gibi net bir fark ile kazanan Ünlüler takımı büyük ödül Küba Ödülünü Ünlüler kazandı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×