Bu haber kez okundu.

Selin Ünver Kim Milyoner Olmak İster'e damgasını vurdu!
Selçuk Yöntem'in sunuculuğunda ATV'de ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 12 Haziran gecesi yayınlanan bölümünde izleyenler duygu yüklü anlar yaşadı. 25 yaşındaki sınıf öğretmeni Selin Ünver, Kim Milyoner Olmak İster'e damgasını vurdu!

Adeta bizlere örnek olacak bir başarı hikayesine sahip olan Selin Ünver, annesi babası tarafından öldürüldüğü için yaşam savaşını tek başına vermiş. Yarışmaya teyzesi ve kuzeni ile katıldığını söyleyen Ünver'e yarışmanın sunucusu Selçuk Yöntem ailesinin ne iş yaptığını sordu.

Hiç beklemediği bu soru karşısında Selin Ünver'in yüzü düştü. Ünver, verdiği cevapta annesinin vefat ettiğini, babasının ise şu an cezaevinde olduğunu açıkladı.

ANNEMİ BABAM ÖLDÜRDÜ

Hayat hikayesini anlatmaya başlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Selin Ünver, sesi titreyerek ve bir süre kekeleyerek ''Babam, annemi öldürdü'' cevabını verdi. Bu cevap üzerine hem ekran başındaki izleyiciler hem de stüdyoda bulunan konuklar duygusal anlar yaşadı. En büyük hayalinin anaokulu açmak olduğunu da söyleyen Ünver, 125 bin TL'lik soruya geldiğinde yarışma süresi sona erdi. 

Selin Ünver, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bir sonraki bölümünde yeniden yarışacak. Şimdiden 25 yaşındaki sınıf öğretmeninin yarışmayı nasıl tamamlayacağı ise merak ediliyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×