Bu haber kez okundu.

Sema mı Elendi Adem mi Elendi Survivor 20 Haziran Kim Elendi

Survivor 20 Haziran kim elendi ? Survivor 20 Haziran SMS sonuçlarına göre yarışmaya kim veda etti detaylar abchaber.com'da.Dominikte oynanan yarı final oyununda kazanan Serhat Akın ve Ogeday oldu. Sema mı Elendi Ogeday mı Survivor 20 Haziran Kim Elendi detaylar abchaber.com

20 HAZİRAN 2017 SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? Adem mi Sema mı yari finalde sorusunun cevabı Adem Yarı Finalde

  • Elenen isim Sema oldu. Survivor'da 3. finalist olan isim Adem Kılıç

  • Adem mi Elendi ? 

  • Sema mı ?

  • Elenen isim Sema oldu. Survivor'da 3. finalist olan isim Adem Kılıç

SEMADAN SONRA ADEM'DE KIBRISI GARANTİLEDİ

Sema bireysel dokunulmazlık oyununu kazanarak Kıbrıs'ı garantileyen ilk yarışmacı olmayı başarmıştı. Bunun ardından son oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Adem'de Sema'nın ardından Kıbrıs'a giden yarışmacı olmayı garantiledi.

19 Haziran 2017 dokunulmazlık oyunu 3 isim arasında oynanacak. Bunlar Ogeday,Serhat ve İlhan Mansız. Eğer dokunulmazlık oyununu kazanan 1 ismin arından elenme potasına 2 isim çıkacak ve Kıbrıs'a büyük finale ve hayallerine veda edecek.

YARIŞMAYA SABRİYE VEDA ETTİ

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda SMS Halk oylaması sonuçlarına göre en az oyu alan isim Sabriye oldu . Sabriye elenme potasına Serhat Akın ve Adem ile çıkarken Sabriye elenen isim oldu.

Yarışmada renkli kişiliği ve doğallığı ile Survivor'da gerçekten bir kitle oluşturmayı başardı . Ancak son çıktığı elenme potasında elenerek Kıbrıs hayallerine veda eden isim oldu.

SON DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Son oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan isim Adem oldu.Adem çıktığı dokunulmazlık oyununda rakiplerini eleyerek bireysel dokunulmazlığı almış oldu.Böylelikle Kıbrıs'a giden Sema 'an sonra ilk isim oldu.

KIBRIS DİREK GİDECEK İSİM BELLİ OLDU

Kıbrıs'a direk gitme yolunda büyük bir avantaj sağlayan Sembol oyununda dün itibariyle final yapıldı.Birbirinde kıyasıya sahne olan final mücadelesinde Kadınlarda Sema Erkeklerde ise Ogeday final oynamayı hak kazandı

En büyük avantaj İlhan Mansız'da olmasına rağmen bu avantajını değerlendiremeyen İlhan Mansız Ogeday erkekler finalinde elenerek Kıbrıs'a direk gitme yolunda elendi.Kazanan ise Ogeday oldu.

Kadınlar finalinde en çok sembol oyunu kazanan Sema Kadınlar finalinde Elif ile karşılaştı.Sema önde geldiği tüm yarışmalarda olduğu gibi Kadınlar finalini kazanan isim oldu.

Peki Kıbrıs'a direk gidecek olanın belirleneceği Sembol Oyunu Finalini Kim kazandı. Sembol oyunu finali Ogeday ile Sema arasında yaşandı.Ancak yarışmayı büyük ödülü tek kazanan yarışmacı SEMA oldu. 

Sema kazandığı bu ödülle Kıbrıs'a ilk giden yarışmacı olmayı garantilerken bundan sonraki dokunulmazlık ödülü kaybedilse bile adı yazılamayacak.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın , Adem ve Sema

Gönüllüler takımı : Ogeday 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Sena yılmaz 3 yıl önce

Şampiyonluğu sadece ve sadece ogedaydan kazanacak bir tek ogeday hakediyo şampiyon ogeday olacak bir numara ogeday 90 yaşındaki nenem bile ogeday diyor