Bu haber kez okundu.

Serhat Akın'a ne oldu Sağlık Durumu Nasıl ?

Survivor 15 mayıs yeni bölümde oynanacak olan Ödül oyununda Serhat Akın oynamadı.Serhat Akın 15 Mayıs Pazartesi oynanan ödül oyununda olmayacak. DR. Metin Kuş talimatıyla bu akşam oynanacak olan ödül oyunununda neden oynamadı Serhat Akın'a ne oldu sağlık durumu nasıl detaylar abchaber.com'da

Serhat Akın sağlık problemleri sebebiyle Dr. Metin Kuş'un talimatıyla gözlem altına alındı. Sağlık durumu hakkında konuşan Alp Kırşan sağlık durumunun iyi olduğunu sadece sağlık problemi sebebiyle hastanede gözlem altında olacağını dile getirdi.

ÖDÜL OYUNU OYNANIYOR

Ödül oyununda Gönüllüler 2-0 önde şuan devam ediyor. Kazanan hamburger ve gece kulübünde eğlenecek. Gönüllüler takımı 1. turu kazandı.

SABRİYE VE BERNA ARASINDA SULAR DURULMUYOR

Sabriye ile Berna arasında sular durulmuyor. Berna bu akşam oylanacak olan Ödül Oyununda (15 Mayıs) çok kötü düşüyor ve Sabriye'nin düşeceksin dediğini hatırlatarak kavga ediyorlar.

14 Mayıs ada konseyinde bir ilk olacak ve Gönüllüler takımı komple elenme adayı ancak Gökhan ve Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kim alırsa o eleme adayı olmayacak. Bireysel Dokunulmazlık şuan canlı olarak Elif ve Ogeday yarışıyor. 14 Mayıs Bireysel Dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun cevabı Ogeday oldu.

14 MAYIS ADA KONSEYİ CANLI OLARAK TAKİP EDİYORUZ

Ada konseyi başladı.Ada konseyinde oylama olmayacak.Geriye kalan 4 yarışmacı elenme adayı.Oylama başladı. Elenme adayı potaya giren Berna,Volkan,Anıl ve Elif.Bu akşam Survivor'a veda edecek isim belli olacak. SMS Halk Oylaması sonuçları bu akşam belli olacak.Acun Ilıcalı Volkan'a söz verdi. Şimdi Anıl'a söz verdi.Anıl ve Survi ada konseyindeki hayatını anlatıyor.Acun Ilıcalı Elif'e söz verdi.Elif adı yazılmadan direk elenme potasına girdi.

ELEME POTASI 4 İSİM GİRDİ

Berna ve Anıl 2 şer oy alarak 16 Mayıs'ta yapılacak olan ada konseyinde elenme adayı olarak potaya girdi. Şimdi Gökhan bir isim söyleyecek ve elenme adayı 3 kişi olacak.Berna göz yaşlarını tutamıyor. Reklamlar girdi.Ayrıca son kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından Ogeday ve Elif aday olacak. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Ogeday mı olacak Elif mi olacak.Elif potaya girdi. Elenme adayı Berna,Anıl,Volkan ve Elif elenme adayı ve potaya girdi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×