Bu haber kez okundu.

Survivor 1 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor'da ödül oyunu heyecanı . 1 Mayıs Survivor yeni bölüm ile ekranlara gelecek. Ödül oyununu hangi takım kazanacak ? Cumartesi ve Pazar oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyinde ilk gün Berna ve Anıl'ın adı yazılırken iki günde de dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerde konseyde 4 er oyla Burçak ve Gökhan'ın adı çıktı. Survivor ödül oyunu ne ? Sizler için oyunu canlı takip ediyoruz. Survivor yeni bölüm başladı. Alp Kırşan'ın sunumuyla ödül oyunu başladı . Oyunun başında Berna üşüdüğü için sinirleri bozuldu ve oynamak istemediğini belirtti. 

Alp Kırşan ödülü açıkladı : Etli Ali Nazik , Adana Kebap ,Sütlaç ve Coca Cola 

1 MAYIS ÖDÜL OYUNU SKORU KAÇ KAÇ ?

1. Tur dokunulmalzık oyunu skoru kaç kaç ?

Volkan İlhan Mansız eşelşmesinde İlhan kazandı 1-0 , İkinci oyun Burçak Sabriye eşleşti .Sabriye Kazandı 2-0 , Ogeday Furkan eşleşmesinde Furkan kazandı canlı takip ediyoruz. Sema Elif'e karşı oyun başladı. Sema kazandı.

Ünlüler takımı : 5

Gönüllüler takımı : 0

SURVİVOR 1 MAYIS 1. TUR KİM KAZANDI ?

İlk tur 5-0 kazanarak ödül oyununda 1-0 öne geçtiler

2. Tur dokunulmalzık oyunu skoru kaç kaç ?

Furkan Volkan eşleşmesinde Furkan Kazanarak durumu 2-1 yaptı. Tuğçe Sema eşleşmesinde Sema kazandı durum 3-1 oldu. Durum 4-1 oldu . Ünlüler ödüle yakın.

Ünlüler takımı : 5

Gönüllüler takımı : 2

1 mayıs 2017 ödül oyununu ünlüler kazandı.

30 Nisan Dokunulmazlık Final Turu Skorları CANLI TAKİP Dokunulmazlık Kaç Kaç Skor ?  "DOKUNULMAZ ÜNLÜLERİN"

Final turunda Ünlüler Gönüllüler karşısında 2-1 önde . Canlı takip ediyoruz. Final turunda durum Anıl'ın aldığı sayıyla 2-2 oldu .Serhat Akın Volkan karşısında aldığı puanla Final Turunda Ünlüler 3-2 öne geçirdi. Final turunda sonlara geliyoruz . Başa baş mücadele eden iki takımdan Sema Tuğçe'ye karşı. Sema kazandı . Final turunda ünlüler 4-2 önde . Eğer dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybederse yine bir şok yaşayacaklar ve bu akşam ki konseyde yine Gönüllüler takımından iki kişinin adı yazılacak. Furkan Ogeday ile eşleşti. Kıyasıya mücadele var.Son topunu yere düşürn Furkan kaybetti.İlhan Mansız Anıl'a karşı İlhan Mansız kazanırsa dokunulmazlık Ünlülerin.

Anıl oyunu kazanarak durumu 4-4 e getirdi. Skor 4-4 artık hata yok kazanan dokunulmazlık oyununu kazanacak. Bayrak yarışına mı kalacak ? Bayrak yarışı başladı bayrak yarışında Serhat Akın Sema - Ogeday Tuğçe ile yarışıyor. Finalde 3 top var 2 dakika içinde Dokunulmazlık oyununu kazanan belli olacak  Serhat 3 topuda attı . Dokunulmazlık Ünlülerin . Bu akşamki konsey yine Gönüllüler takımının olacak kimin adı yazılacak.

Survivor 2017”de; bu akşam, dokunulmazlık oyunu, bireysel dokunulmazlık ve ada konseyi ekrana gelecek.  Ada konseyinde kimlerin adı söylenecek? Dokunulmazlığı hangi takım kazanacak? Bireysel dokunulmazlığı kim alacak? Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımda ada konseyinde kimin adı çıkacak merak konusu .Böylelikle Son Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı sorusunun cevabı Ünlüler oldu

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI HANGİ TAKIM ? 29 NİSAN 2017

Survivor yeni bölümü ile ekranlara geldi. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Dokunulmazlık Oyununu hangi takımın kazandığı merak konusu. Survivor Dokunulmazlık oyunu Survivor en zorlu oyunlarının oynandığı ve en değerli oyunu . Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bu hafta yarışmaya biri veda edecek.Oynanan dokunulmazlık oyunları ile eleme potasına giren isimler bu akşam tv8 ekranlarında belli olacak. Kimin adı yazılacak ? Survivor Dokunulmazlık Oyunu 29 Nisan 2017 Gönüllüler takımı mı Ünlüler mi kazandı. 2 oyunu alan Ünlüler takımı kazanarak olay son oyun olan best of a kaldı ? Best Of u kim kazandı ? Sabriye sinir krizi geçirdi.Survivor Dokunulmazlık Oyunu ilk olarak İlhan Mansız ile Serhat Akın Kavgası damgasını vurdu . İlhan Mansız ile Serhat Akın Neden Kavga Etti ? Serhat Akın kaybettiği oyun sonrası İlhan Mansız'ın tepkisiyle karşılaştı.Bunun ardından Serhat Akın'da cevap verince ortalık gerildi. 1. turu kazanan Gönüllüler ikinci turda geriden gelen Ünlüler takımı 2. turu  kazanarak oyunu best of a taşımayı başardı. Dokunulmazlık Best Of oyununu kim kazandı ? Best ofa çıkan Furkan Gökhanı seçerken ,Adem ile Ogeday eşleşti.Sema ise Elif ile eşleşti. Final turunda ilk oyunu Gökhan kazanarak Gönüllüler takımını öne geçirdi.Oyun sonunda Furkan'ın tırnağı kırıldı. Canlı takip diyoruz. Serhat ile Volkan ikinci oyuna çıktı.Oyunu Serhat kazandı ve durumu 1-1 e getirdi. -1 den başlayan ünlüler geriden gelerek final turunu Sema'nın aldığı puanla 5-2 kazanarak konseyi rahat geçirmeyi kazandı. Bu akşam yapılacak olan konseyde Gönüller takımından birinin adı yazılacak.

Survivor 2017”de; bu akşam, dokunulmazlık oyunu, bireysel dokunulmazlık ve ada konseyi ekrana gelecek.  Ada konseyinde kimlerin adı söylenecek? Dokunulmazlığı hangi takım kazanacak? Bireysel dokunulmazlığı kim alacak? Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımda ada konseyinde kimin adı çıkacak merak konusu .

SON ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI ? ( Santa Domingo Ödülü )

Survivor 2017'de bu akşam yayınlanan ödül oyununda her iki takım yarışmacıları da oldukça zorlu mücadele verdi. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Santo Domingo ödülü yine büyük bir ödüldü ve yarışmacılar Santo Domingo gidecek. Yarışmayı kazanan takım bu akşam Santa Domingo'da hariak bir gecenin tadını çıkartacak ve güzel lüks bir resturantta yemek yiyecek. Oyunun ilk etabını gönüllüler takımı çok rahat kazandı. Oyunun ikinci etabında ise bu kez ödülü kazanmayı çok isteyen Ünlüler takımı başarılı mücadele ederek ikinci etapı kaznamasını bildi.Final etabında bayrak yarışına kaldı ve büyük ödülü kazanan takım yine gönüllüler takımı oldu. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×