Bu haber kez okundu.

Survivor 10 Haziran 2017 Ada Konseyi Kimin Adı Yazıldı Kim Elendi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında yeniden Ada Konseyi heyecanı . 10 Haziran dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler takımı olurken , Gönüllüler takımında ise ada konseyinde kimin adı yazıldı detaylar haberimizde. Gönüllüler ada konseyi kim gidecek elenme adı kimler ? Survivor 10 Haziran kim elendi SMS Sıralama sonuçları kim birinci oldu.

10 HAZİRAN ADA KONSEYİ KİMİN ADI YAZILACAK CANLI ANLATIM

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımıda kimin adı yazılacak. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kim kazanacak Canlı olarak abchaber.com olarak takip ediyoruz.

  • Berna Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazandığı için Ogeday ve Elif direk elenme potasına girdi.Elenme adayı Elif ve Ogeday

  • Ada Konseyi başladı

DOKUNULMAZLIĞIN ARDINDAN BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYNANACAK

Oynanacak olan Dokunulmazlık Oyununun ardından kaybeden takım Bireysel Dokunulmazlık Oyunu oynayacak. Bireysel dokunulmazlık oyununu Gönüllüler alırsa 3 kişi olarak yarı oynanacak Dokunulmazlık oyununa avantajlı çıkacak. Ancak Ünlüler kazanırsa 3 kişi kalan Gönüllüler takımından 1 aday gitme adayı olarak elenme potasına girecek.

Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan isim BERNA oldu. Berna yapılan ada konseyinde elenme potasından kurtulan isim oldu

9 HAZİRAN 2017 ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI ÖDÜL NEYDİ ?

Alp KIRŞAN'ın sunumuyla yine bir ödül oyunu tanıtımı yaptı. Ödül bu zamana kadar diğer büyük ödül kadar ses getirDİ. Dün akşamki büyük ödül ise La Ramona’ya gidip orada ultra lüks bir yat gezisi oldu.Ev ve ultra lüks yat keyfi kazanan yarışmacıların olacak. Yat Gezisi Ödülü kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı oynanan son 2 ödül oyununuda kazanmış oldu.

Son oynanan ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.Gönüllüler Harika bir ödüle kazandıkları oyununun keyfini çıkardı.

Ödül adaya kurulan jakuzi,Harika bir şusi,kuaför ,dondurma ve barakaya kurulan yatak diğerleri.

Gönüllüler kazandıkları bu ödülle mükemmel dakikalar geçirdi ve keyfini çıkardı.

BU HAFTA EN ÇOK KONUŞULAN SABRİYE OLDU

Sabriye 9 Haziran Ödül Oyununda Doktor Metin KUŞ'un oynayabilir demesine rağmen oyuna çıkmayışı büyük ses getirdi ve eleştirileri bir anda üzerinde çekti. Anlat Bakalım oyununa da karnındaki ağrı sebebiyle oynamak istemeyen Sabriye 9 Haziran ödül oyununada çıkmadı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×