Bu haber kez okundu.

Survivor 13 Mayıs Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı

13 mayıs Survivor yeni bölümü ile ekranlara geldi. Gönüllüler gerçekten kötü bir dönemdeler.Dün kaybedilen araba ödül oyununun ardından bugünde dokunulmazlık şokunu yaşaadılar. Gönüllüler takımında yapılacak olan ada konseyinde kimin adı yazılacak. Gönüllüler takımından kimin adı çıktı haberimizde .Ada konseyinde bugün Gönüllüler takımından 2 kişinin adı çıkacak.Ada konseyini abchaber.com olarak canlı takip edeceğiz.

13 MAYIS SURVİVOR ADA KONSEYİ KİMİN ADI ÇIKTI "CANLI"

Henüz oylama başlamadı.Ada Konseyi başladı. Gönüllüler takımına söz veren Acun ILICALI bu akşam başlayacak olan SMS Halk Oylamasını başlatacak. Acun ILICALI gelen maillere cevap verdiklerini ve izleyicilerin düşüncelerinin çok önemli olduğunu dile getirdi. 18 kamera kullanıldığını ve anlamsız bir görüntü var ise teknik bir hata olduğunu dile getiriyor.

Volkan Berna'nın adını yazdı .

Ogeday Berna'nın adını yazdı.

Berna kimi yazdığı görülmedi.

Gökhan Anıl'ın adını yazdı.

Elif Anıl'ı yazdı.

Anıl Elif'in adını yazdı

  • Berna: 2 oy
  • Anıl: 2 oy
  • Ogeday: 1 oy 
  • Gökhan:  GÖKHAN BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANDI ADI YAZILAMAYACAK.SMS OYLAMASI İÇİN BİR İSİM SÖYLEYECEK.
  • Volkan: Adı yazılmayacak.
  • Elif:1 oy

ELEME POTASI 3 İSİM GİRDİ

Berna ve Anıl 2 şer oy alarak 16 Mayıs'ta yapılacak olan ada konseyinde elenme adayı olarak potaya girdi. Şimdi Gökhan bir isim söyleyecek ve elenme adayı 3 kişi olacak.Berna göz yaşlarını tutamıyor. Reklamlar girdi.

GÖKHAN KİMİN ADINI SÖYLEDİ

Gökhan ilk defa isim söylemek zorunda kaldığını dile getirdi ve Gökhan bugün bir isim söylemek zorunda . Gökhan Volkan'ın adını söyledi. Şimdi elenme adayı Berna , Anıl ve Volkan çıktı.

13 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÜNLÜLER TAKIMININ

13 Mayıs Dokunulmazlık oyununda Ünlüler rüzgarı esti. Ünlüler takımı resmen birinci turu 6-4 ikinci turu 6-2 lik skorlar ile kazanarak bu akşam oylama öncesi rahat bir gece geçirecekler.Oyun sonucu ise 2-0. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYNANACAK

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı önce bireysel dokunulmazlık oyunu oynayacak.Sonrasında ise Survivor 'da ada konseyi heyecanı Gönüllüler takımı için olacak. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi hem SMS halk oylaması için bir isim söyleyecek ve yapılacak olan ada konseyinde adı yazılamıyacak.

BERNA SABRİYE YİNE KAVGA ETTİ

Benchte yine Sabriye ve Berna yine kavga etti. Dokunulmazlık oyununda Elif'e karşı yarışan Sabriye oyunu kıl payı kaybedince Berna'ya çıkıştı. Sabriye Bernaya "Senden daha güzelim ve daha hızlıyım" dedi

ARABA ÖDÜLÜ ÜNLÜLERİN

Araba ödülünü kazanan Ünlüler takımı. Ünlüler takımı bu ödülü nasıl kazandı hadi gelin hatırlayalım.

  • 11 Mayıs Araba Ödülü 1. Tur kazanan Ünlüler .
  • Bugün oynanan araba ödül oyunu kazanan Gönüllüler
  • Son oyuna kaldı. Son oyunda oynanan Seramik Kırma Oyununu kim kazanırsa o büyük ödül "Araba Ödülü" nü kazanacaktı. Seramik oyununu kazanan Ünlüler takımı Araba Ödül Oyununu kazandı
  • Arabaya binip yemek yemeğe gidecek olan Ünlüler takımı tam tamına 6 araba ve yemek kazandı.

ARABA ÖDÜLÜ OYUNUNU KİM KAZANDI CANLI TAKİP EDİYORUZ

Survivor yeni bölüm başladı . Acun büyük ödülü araba ödülünü açıklıyor. Kazanan takımın tamamına araba vereceğini açıkladı canlı takip ediyoruz. Survivor'da reklamlar..Reklamların ardından canlı olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Reklamlar bitti Survivor 11 Mayıs yeni bölüm devam ediyor. Oyun henüz başlamadı . Serhat açıklamalarda bulunuyor.Sema oyunun kaybedilmesi halinde kavgaların çıkacağını söylüyor. Sanki İlhan Mansız Serhat Akın kavgasının habercisi.

ARABA ÖDÜL OYUNU BAŞLADI "CANLI"

Berna konuşuyor. Tuğçe'nin elenmesiyle üzerine çok iş düştüğünü dile getirdi.Survivor bugün kim kazandı? Burada sizlerle olacak . Acun ILICALI oyunu anlatıyor.Oyunun konseptini anlatmaya başladı. 4 ayını adada geçiren Ünlüler ve Gönüllüler takımı büyük ödülü hakettiklerini ve bu şimdi açıklayacağını söyledi.Kazanan takımın tamamına KIA Sportage araba suv ? Peki Acun ILICALI'nın büyük ödülü KIA SPORTAGE fiyatları ne kadar.Araç 1.6 turbo dizel araç. Sabriye göz yaşlarını tutamıyor ve ağlıyor. 

SON ERKEKLER SEMBOL OYUNUNU İLHAN KAZANDI

İlk oynanan erkekler sembol oyunu finalde Volkan'ı yenen İlhan Mansız oldu.İlhan Mansız iki kişiyle tas kebabı,kola ve bulgur pilavı yiyecekler.

SON KADINLAR SEMBOL OYUNUNU KAZANAN İSİM SEMA OLDU

Kadınlar sembol oyununda finale kalan iki isim Elif ve Sema oldu. Kadınlarda sembol oyunu kazanan Sema mı Elif mi olacak.Canlı takip ediyoruz . Sema ilk oyunu aldı ve avandajlı durumda.Eğer Sema bu oyunuda alırsa Ünlüler takımı hep beraber Mor Odaya gidecek.Son oyunuda kazanan Sema oldu. 8 Mayıs kadınlar sembol oyununu Sema Kazandı.

BERNA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Araba ödül oyununun kaybedilmesinin ardından Berna resmen sinir krizi geçirdi. Çıktığı 3 oyunuda kaybeden Berna zor sakinleştirildi. Benche tekme atan Berna elindeki su matarasını yere fırlattı. Volkan Berna'yı sakinleştirmek için yanına gitti ancak Berna bu sefer ağlama krizine girdi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×