Bu haber kez okundu.

Survivor 15 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Bu akşma oynanacak olan Survivor 15.05.2017 yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Alp Kırşan sunumuyla ekranlara gelecek olan ödül oyunu hangi takım kazanacak. Peki Survivor ödül oyununda ödül ne en çok merak edilenler arasında . Bu akşam oynanacak ödül oyununu kim kazandı detaylar haberimizde.

Alp Kırşan yine sizi adadan alıyoruz havaalanına gidiyoruz ile başladıysa galiba ödül büyük. Kıyasıya mücedele olacak ödül oyununda canlı anlatım burada sizlerle olacak.Canlı olarak takip ediyoruz . Yeni bölüm henüz başlamadı.Ödül oyunu başladı canlı olarak takip ediyoruz. Alp Kırşan ödülü açıklıyor.Ödül Burger King ve uçağı binip gece kulübüne gidilecek.Serhat Akın bugün sağlık problemleri sebebiyle bugün oynamayacak.

15 MAYIS ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI HATIRLAYALIM AYRINTILARI AŞAĞIDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ. PUNTA CANA ÖDÜLÜ GÖNÜLLÜLER TAKIMININ

 • Ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.
 • 1. Turu kazanan takım Gönüllüler takımı skor 6-3
 • 2. turu kazanan takım Gönüllüler takımı 6-4
 • Ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler

SON DAKİKA : COCO BONGO ANKARA BAĞLARI ÇALINDI. Survivor'da COCO BONGO ödülü kazanan Gönüllüler takımı Ankara'nın Bağlarını çaldırdı.

15 MAYIS SURVİVOR ÖDÜL OYUNU BİRİNCİ TUR SKOR KAÇ KAÇ ?

Birinci Tur Eşleşmeleri ;

 • Adem Ogeday'a karşı. Adem önde ödül oyunu başladı. Şimdi Ogeday öne geçti.Kazanan Ogeday.
 • Sema Berna'ya karşı Kazanan : Berna .Berna geriden geldiği oyunu kazandı.Durum skor ; 2-0 Gönüllüler önde.
 • İlhan Anıl kazanan: İlhan Mansız kazandı.Ünlüler skor kaç kaç 2-1 yaptı.
 • Sabriye Elif kazanan Sabriye . Sabriye çok geriden geldiği maçı atışlarda öne geçerek kazandı .Şimdi durum 2-2 oldu.
 • Ogeday İlhan Mansız'a karşı . Kazanan ; Ogeday .Atışlarda harika performans gösteren Ogeday yine kazandı.Durum şimdi 3-2 Gönüllüler önde.
 • Sema Elif'e karşı .Sema önde kazanan az sonra belli olarak canlı takip ediyoruz.Sema önde geldiği oyunu Elif'e karşı kaybetti. Durum 4-2 Gönüllüler önde.
 • Anıl Adem'e karşı kazanan ANIL.Anıl Adem'in gelmesine bile izin vermedi. Gönüllüler birinci turu kazanmaya çok yakın.Skor şimdi 5-2 önde .Gönüllüler sayıyı alırsa;  1. turu kazanan takım belli olacak.
 • Sabriye Berna'ya karşı ve Berna önde . Berna kazanırsa 1. turun galibi Gönüllüler olacak. Berna düştü ama devam ediyor. Kıyasıya mücadele devam ediyor. Dr Metin Kuş müdahale etmek istedi ama Berna durmadı. Kazanan Sabriye oldu. Durum 5-3 oldu.Berna yürekleri ağza getirdi.
 • Şimdi en iyi kız en iyi erkek çıkıyor.
 • En iyi Erkek Ogeday İlhan Mansız kazanan : Ogeday; 1. turu kim kazandı? 1.TURU Kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

ÜNLÜLER:3

GÖNÜLLÜLER:6

Birinci turu kim kazandı : 1. Turu kazanan takım GÖNÜLLÜLER Oldu.

15 MAYIS SURVİVOR ÖDÜL OYUNU İKİNCİ TUR SKOR KAÇ KAÇ ?

İkinci Tur Eşleşmeleri ; 2. tur başladı.

 • Furkan Gökhan'a karşı kazanan ; Gökhan
 • Sema Elif'e karşı kazanan : Sema; Durum 1-1 oldu.
 • Ogeday İlhan'a karşı kazanan Ogeday.Durum 2-1 Gönüllüler önde.
 • Berna Sabriye kazanan Berna oldu.
 • İlhan Mansız Gökhan'a karşı kazanan : İlhan Mansız 3-2 Gönüllüler önde.
 • Sema Berna'ya karşı . Berna yine düştü. Israrla devam etmek istiyor. 
 • Sema Elif'e karşı. Gönüllüler takımı kazanırsa 2. tur ve dokunulmazlık Gönüllüler takımının. Ödül oyunu Gönüllüler takımının.

ÜNLÜLER:4

GÖNÜLLÜLER:6

İkinci turu kim kazandı : 2. turu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SON ÖDÜL OYUNUNU GÖNÜLLÜLER TAKIMI KAZANDI

Son oynanan ödül oyununu uzun bir süreden sonra Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bu akşam oynanacak ödül oyunu 15 mayıs ekranlara gelecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNUN 2 SİDE ÜNLÜLERİN

Dokunulmazlık oyunu cumartesi ve pazar akşamında ekranlara geldi . Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında oynanan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Gökhan kazanarak Volkan'ın adını söyledi.Pazar akşamında oynanan Dokunulmazlık Oyununda ise ilk turu Gönüllüler takımının kazanmasına rağmen dokunulmazlık Ünlülerin oldu ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı.Ogeday ile Elif arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda ise oyunu kazanan Ogeday oldu . 16 Mayıs Survivor SMS halk oylamasına kalan 4 isim oldu. Elenme adayı Volkan ,Berna , Anıl ve Elif oldu. Bakalım 16 mayısta yapılacak olan ada konseyinde kim elenecek bekleyip göreceğiz.

SABRİYE VE BERNA ARASINDA SULAR DURULMUYOR

Sabriye ile Berna arasında sular durulmuyor. Berna bu akşam oylanacak olan Ödül Oyununda (15 Mayıs) çok kötü düşüyor ve Sabriye'nin düşeceksin dediğini hatırlatarak kavga ediyorlar.

14 Mayıs ada konseyinde bir ilk olacak ve Gönüllüler takımı komple elenme adayı ancak Gökhan ve Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kim alırsa o eleme adayı olmayacak. Bireysel Dokunulmazlık şuan canlı olarak Elif ve Ogeday yarışıyor. 14 Mayıs Bireysel Dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun cevabı Ogeday oldu.

14 MAYIS ADA KONSEYİ CANLI OLARAK TAKİP EDİYORUZ

Ada konseyi başladı.Ada konseyinde oylama olmayacak.Geriye kalan 4 yarışmacı elenme adayı.Oylama başladı. Elenme adayı potaya giren Berna,Volkan,Anıl ve Elif.Bu akşam Survivor'a veda edecek isim belli olacak. SMS Halk Oylaması sonuçları bu akşam belli olacak.Acun Ilıcalı Volkan'a söz verdi. Şimdi Anıl'a söz verdi.Anıl ve Survi ada konseyindeki hayatını anlatıyor.Acun Ilıcalı Elif'e söz verdi.Elif adı yazılmadan direk elenme potasına girdi.

ELEME POTASI 4 İSİM GİRDİ

Berna ve Anıl 2 şer oy alarak 16 Mayıs'ta yapılacak olan ada konseyinde elenme adayı olarak potaya girdi. Şimdi Gökhan bir isim söyleyecek ve elenme adayı 3 kişi olacak.Berna göz yaşlarını tutamıyor. Reklamlar girdi.Ayrıca son kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından Ogeday ve Elif aday olacak. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Ogeday mı olacak Elif mi olacak.Elif potaya girdi. Elenme adayı Berna,Anıl,Volkan ve Elif elenme adayı ve potaya girdi

13 MAYIS SURVİVOR ADA KONSEYİ KİMİN ADI ÇIKTI "CANLI"

Henüz oylama başlamadı.Ada Konseyi başladı. Gönüllüler takımına söz veren Acun ILICALI bu akşam başlayacak olan SMS Halk Oylamasını başlatacak. Acun ILICALI gelen maillere cevap verdiklerini ve izleyicilerin düşüncelerinin çok önemli olduğunu dile getirdi. 18 kamera kullanıldığını ve anlamsız bir görüntü var ise teknik bir hata olduğunu dile getiriyor.

Volkan Berna'nın adını yazdı .

Ogeday Berna'nın adını yazdı.

Berna kimi yazdığı görülmedi.

Gökhan Anıl'ın adını yazdı.

Elif Anıl'ı yazdı.

Anıl Elif'in adını yazdı

 • Berna: 2 oy
 • Anıl: 2 oy
 • Ogeday: 1 oy 
 • Gökhan:  GÖKHAN BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANDI ADI YAZILAMAYACAK.SMS OYLAMASI İÇİN BİR İSİM SÖYLEYECEK.
 • Volkan: Adı yazılmayacak.
 • Elif:1 oy

GÖKHAN KİMİN ADINI SÖYLEDİ

Gökhan ilk defa isim söylemek zorunda kaldığını dile getirdi ve Gökhan bugün bir isim söylemek zorunda . Gökhan Volkan'ın adını söyledi. Şimdi elenme adayı Berna , Anıl ve Volkan çıktı.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

ÜNLÜLER: İlhan Mansız ,Serhat AKIN , Sabriye ,Adem ,Furkan Kızılay ve Sema

GÖNÜLLÜLER : Ogeday , Berna , Volkan , Gökhan , Anıl ve Elif

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANMIŞTI

Araba ödülünü kazanan Ünlüler takımı. Ünlüler takımı bu ödülü nasıl kazandı hadi gelin hatırlayalım.

 • 11 Mayıs Araba Ödülü 1. Tur kazanan Ünlüler .
 • Bugün oynanan araba ödül oyunu kazanan Gönüllüler
 • Son oyuna kaldı. Son oyunda oynanan Seramik Kırma Oyununu kim kazanırsa o büyük ödül "Araba Ödülü" nü kazanacaktı. Seramik oyununu kazanan Ünlüler takımı Araba Ödül Oyununu kazandı
 • Arabaya binip yemek yemeğe gidecek olan Ünlüler takımı tam tamına 6 araba ve yemek kazandı.

SERHAT AKIN İLHAN MANSIZ KAVGASI

Sadece İlhan Mansız'ı gaza getirip oyundan kopmasını engellemek için bağıran Serhat Akın'a çok sert tepki göstererek üstüne yürüdü. Bütün takım oyuncuları tarafından eleştirilen İlhan Mansız açıklama yaparak: Serhat Akın'ın ses tonundan şikayetçi olduğunu ve bir art niyet aramadığını iletti.Serhat Akın : "Gerekirse erzağımı ayırırım"

BERNA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Araba ödül oyununun kaybedilmesinin ardından Berna resmen sinir krizi geçirdi. Çıktığı 3 oyunuda kaybeden Berna zor sakinleştirildi. Benche tekme atan Berna elindeki su matarasını yere fırlattı. Volkan Berna'yı sakinleştirmek için yanına gitti ancak Berna bu sefer ağlama krizine girdi.

SABRİYE FURKAN KAVGA EDİYOR

Yeni bölümde Sabriye Furkan birbirine gidiyor.Oyun sırasında fragmanda da görüldüğü gibi benchte kavga ediyorlar.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×