Bu haber kez okundu.

Survivor'da yeni bölüm tv8 ekranlarında 19 Haziran akşamı ekranlara gelecek. Ekranlara gelecek olan dokunulmazlık oyunu büyük final öncesi oynanacak son dokunulmazlık oyununu 19 haziran 2017 kim kazandı? Peki Kıbrıs öncesi oynanacak olan son dokunulmazlık oyununu kim kazandı. Survivor 126. bölüm fragmanı yayınlandı. Dominikte son oynanacak olan bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazanacak?

Survivor'da Kıbrıs öncesi son dokunulmazlık oyunu oynanacak. Survivor 2017 19 Haziran Dokunulmazlık Oyunu kıyasıya bir oyuna sahne olacak. Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 

  • Serhat Akın mı?
  • İlhan Mansız mı ?
  • Ogeday mı?

Kıbrıs öncesi oynanacak dokunulmazlık oyununda Kıbrısı garantileyecek 4 isim bu akşam belli olacak.

SON DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN İSİM SERHAT AKIN OLDU.SERHAT AKIN ,ADEM VE SEMA'DAN SONRA KIBRIS'I GARANİLEYEN İSİM OLMAYI BAŞARDI

19 HAZİRAN 2017 ADAYA VEDA EDEN İSİM İLHAN MANSIZ OLDU.OGEDAY KIBRIS'A GİDEN SON İSİM OLDU

19 HAZİRAN 2017 SON DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

İlhan Mansız : 0

Ogeday : Dokunulmazlık Oyununa veda eden isim oldu. Elenme Potasına girdi.

Serhat : 6 Hakkı var 

19 HAZİRAN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Dominik'te oynanacak olan son dokunulmazlık oyunu tanıtımı için TIKLAYIN

SEMADAN SONRA ADEM'DE KIBRISI GARANTİLEDİ

Sema bireysel dokunulmazlık oyununu kazanarak Kıbrıs'ı garantileyen ilk yarışmacı olmayı başarmıştı. Bunun ardından son oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Adem'de Sema'nın ardından Kıbrıs'a giden yarışmacı olmayı garantiledi.

19 Haziran 2017 dokunulmazlık oyunu 3 isim arasında oynanacak. Bunlar Ogeday,Serhat ve İlhan Mansız. Eğer dokunulmazlık oyununu kazanan 1 ismin arından elenme potasına 2 isim çıkacak ve Kıbrıs'a büyük finale ve hayallerine veda edecek.

YARIŞMAYA SABRİYE VEDA ETTİ

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda SMS Halk oylaması sonuçlarına göre en az oyu alan isim Sabriye oldu . Sabriye elenme potasına Serhat Akın ve Adem ile çıkarken Sabriye elenen isim oldu.

Yarışmada renkli kişiliği ve doğallığı ile Survivor'da gerçekten bir kitle oluşturmayı başardı . Ancak son çıktığı elenme potasında elenerek Kıbrıs hayallerine veda eden isim oldu.

SON DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Son oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan isim Adem oldu.Adem çıktığı dokunulmazlık oyununda rakiplerini eleyerek bireysel dokunulmazlığı almış oldu.Böylelikle Kıbrıs'a giden Sema 'an sonra ilk isim oldu.

KIBRIS DİREK GİDECEK İSİM BELLİ OLDU

Kıbrıs'a direk gitme yolunda büyük bir avantaj sağlayan Sembol oyununda dün itibariyle final yapıldı.Birbirinde kıyasıya sahne olan final mücadelesinde Kadınlarda Sema Erkeklerde ise Ogeday final oynamayı hak kazandı

En büyük avantaj İlhan Mansız'da olmasına rağmen bu avantajını değerlendiremeyen İlhan Mansız Ogeday erkekler finalinde elenerek Kıbrıs'a direk gitme yolunda elendi.Kazanan ise Ogeday oldu.

Kadınlar finalinde en çok sembol oyunu kazanan Sema Kadınlar finalinde Elif ile karşılaştı.Sema önde geldiği tüm yarışmalarda olduğu gibi Kadınlar finalini kazanan isim oldu.

Peki Kıbrıs'a direk gidecek olanın belirleneceği Sembol Oyunu Finalini Kim kazandı. Sembol oyunu finali Ogeday ile Sema arasında yaşandı.Ancak yarışmayı büyük ödülü tek kazanan yarışmacı SEMA oldu. 

Sema kazandığı bu ödülle Kıbrıs'a ilk giden yarışmacı olmayı garantilerken bundan sonraki dokunulmazlık ödülü kaybedilse bile adı yazılamayacak.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın , Adem ve Sema

Gönüllüler takımı : Ogeday 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×