Bu haber kez okundu.

Survivor 2017 18 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Canlı Anlatım Skor Kaç Kaç

Survivor yeni bölüm ile ekranlara gelecek. Survivor 2017 18 Haziran Dokunulmazlık Oyunu birbirinden heyecanlı yarışmalara sahne olacak.Survivor oyunları arasından en önemli oyun olarak kabul edilen Dokunulmazlık oyunu kaybeden takım ada konseyi stresiyle boğuşurken dokunulmazlık oyununu kazanan takım ise ada konseyinde rahat bir nefes alacak.

Oynanacak olan dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyi yapılacak. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler mi olacak yoksa Gönüllüler takımı olacak canlı anlatım ile abchaber.com ayrıcalığıyla haberimizde olacak.

18 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN İSİM ADEM OLDU. ADEM KIBRISI GARANTİLEYEN İKİNCİ İSİM OLDU.

18 HAZİRAN 2017 SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU SKOR KAÇ KAÇ CANLI ANLATIM

BİREYSEL EŞLEŞMELER SKOR KAÇ KAÇ 

EŞLEŞMELER VE DOKUNULMAZLIK OYUNU CANLI ANLATIM

18 Haziran Dokunulmazlık oyunu Finali

Serhat : 1 Hakkı

Adem : 3 Hakkı

 • Adem dokunulmazlığa çok yakın. Adem kazanırsa 18 Haziran Dokunulmazlık Adem'in olacak.
 • Dokunulmazlık oyunu finali Serhat Akın ile Adem arasında oynanacak.
 • Serhat Ogeday'a karşı kazanan Serhat Akın. Ogeday 18 Haziran Dokunulmazlık oyununa veda eden isim oldu.
 • Serhat Adem'e karşı . Kazanan Adem . Adem'in 4 hakkı , Serhat Akın'ın 3 hakkı kaldı.
 • Adem İlhan Mansız'a karşı. Kazanan Adem . İlhan Dokunulmazlık oyununa veda eden ilk isim oldu.
 • Serhat Akın İlhan Mansız'a karşı. Serhat'ın 4 İlhan Mansız'ın 2 hakkı var. Serhat Akın kazandı. İlhan Mansız'ın 1 hakkı kaldı.
 • Ogeday İlhan Mansız'a karşı. Ogeday'ın 3 hakkı, İlhan Mansız'ın 2 hakkı kaldı.
 • REKLAMLAR. REKLAMLARDAN SONRA DEVAM EDECEĞİZ.
 • Serhat Ogeday'a karşı. Serhat'ın 5 Ogeday'ın 3 hakkı kaldı.
 • Adem Ogeday'a karşı . Adem 6 hakkı,Ogeday'ın 4 hakkı var . Oyun başladı.Ogeday kazandı. Adem'in 5 hakkı kaldı.
 • Ogeday Serhat Akın'a karşı . Kazanan ; Serhat . Serhat'ın 7 hakkı , Ogeday'ın 5 hakkı var.
 • Serhat Akın İlhan Mansız'a karşı.Kazanan Serhat. Serhat'ın 7 hakkı ,İlhan Mansız'ın 5 hakkı kaldı
 • Adem Ogeday kazanan Adem. Ogeday 6 , Adem 6 puanı kaldı.
 • Ogeday İlhan Mansız.Kazanan Ogeday . Ogeday'ın 7 puanı İlhan'ın 6 puanı var
 • Serhat Adem Kazanan Serhat. Adem 6 puan Serhat 7 puan

Survivor'da Porsche marka otomobil ödülünü kim kazandı? sorusunun cevabı belli oluyor. Survivor'da bugün oynanacak ödül oyununu kazanan yarışmacı, yaklaşık 500 bin TL'lik Porsche marka otomobilin sahibi olacak.

Survivor 2017 13 Haziran Porsche oyunu canlı olarak ekranlara gelecek. Peki bu akşam ki ödül oyununu kim kazanacak ? Bu akşam oynanacak olan 13 Haziran Porsche ödül oyununu kim kazanacak detaylar abchaber.com'da

 13 HAZİRAN PORSCHE ÖDÜLÜ OYUNU CANLI ANLATIM

Annenize sorduk oyunu başlamak üzere. ÖDÜLÜ KAZANAN İSİM BERNA

ANNENİZE SORDUK OYUNUNU KİM KAZANDI CANLI ANLATIM SKOR KAÇ KAÇ

FİNALE KALAN İSİMLER BAYRAK OYUNU

Finale İlhan Mansız ve Berna kaldı . Bayrak çekme yarışında en hızlı kim olacak kim kazandı detaylar burada.

Porsche ödülünü İlhan mı kazandı Berna mı kazandı.Durum kaç kaç kim kazandı?

PORSCHE ÖDÜLÜNÜ KAZANAN İSİM BERNA OLDU

 • İlhan Mansız : 4
 • Berna : 5

 • İlhan Mansız : 7 puan
 • Serhat Akın : 5 puan
 • Adem : 5 puan
 • Sema : 5 puan
 • Sabriye : 4 puan
 • Berna : 7 puan
 • Ogeday : 4 puan

12 HAZİRAN SMS SIRALAMASI VE HALK OYLAMASI SONUÇLARI AÇIKLANACAK

Bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyununun ardından yarışmaya veda edecek isim bugün belli olacak.Ayrıca acunn.com sitesiyle anlık olarak sms sıralama sonuçları ve performans sıralama sonuçları burada sizlerle olacak.

Bu akşam Survivor'dan gidecek bir kişinin belli olacağı dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak.

Yapılan oylama sonucu adaya veda eden son isim Elif oldu.

4 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM ELENDİ?

Dün oynanan dokunulmazlık oyunun ardından yapılan ada konseyinde giden isim belli oldu. İlhan Mansız,Adem ve Elif ile potaya çıkan Gökhan SMS Halk oylaması sonuçlarına göre en az sms oyunu alarak elendi. Gökhan hem yarışmaya hemde hayallerine veda etti.

3 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın en değerli oyunu olan Dokunulmazlık Oyunu dün oynandı. Oynanan Dokunulmazlık Oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımı 1. turu kazanırken 2. turda bayrak yarışına kalan oyunu kaybetti.

Final turu ile dokunulmazlık oyununun kazananın belli olduğu oyunda Ünlüler final turunu 3-1 kazanarak 3 haziran dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu.

3 HAZİRAN ADA KONSEYİNDE KİM ADI YAZILDI?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından yapılan ada konseyinde eleme potasına giren iki isim belli oldu. Dokunulmazlık oyununun ardından oynanan Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Berna'nın adı yazılamazken Berna elenme potası için bir isim söyledi.

Peki yapılan ada konseyinde kimin adı çıktı ? Ada konseyinde en çok adı yazılan Gökhan olurken bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Berna ise Elif'in adı söyleyerek Elif'i eleme potasına soktu. Adının yazılmasının ardından Berna'nın neden kendi adını söylediğine anlam veremediğini belirten Elif Ogeday'ı neden söylemedğini kendince açıkladı.

Acaba kim elenecek ? Bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından yapılacak olan ada konseyi sonucunda belli olacak. Dokunulmazlığı Ünlüler mi kazanacak Gönüllüler mi ? Tüm bu soruların cevabı abchaber.com'da 

SON VİLLA ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Son oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. İlhan Mansız sakatlığı sebebiyle oyuna katkı sağlayamasa Ünlüler Final Turunda oyunu kazanmayı başardı.

DOKUNULMAZ OYUNU ART ARDA KAYBEDEN TAKIM ÜNLÜLER OLDU

Cumartesi Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımı ada konseyinde Cumartesi günü yapılan ada konseyinde Sabriye'nin adı çıktı. Daha sonra Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan Adem Furkan'ın adını söyleyerek Furkan'ı eleme potasına soktu.

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununda ise Ünlüler yine şoku yaşadı ve dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf oldu. Daha sonrasında yapılan ada konseyinde İlhan Mansız'ın adı çıktı ve sms oylamasına 3 isim girdi.

SMS halk oylaması sonucunda 3 isim Büyük Sms'e girdi. Bunlar arasında en az oyu alan Furkan Kızılay oldu. Furkan Kızılay 30 Mayıs yapılan ada konseyi sonucunda elendi.

HAKAN HATİPOĞLU FAVORİSİNİ AÇIKLADI HAKAN HATİPOĞLUNA GÖRE SMS SIRALAMASI

Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu Kıbrıs yolunda gidilen yolda SMS sonuçları hakkında kendi yorumlarını dile getirdi.İşte yapılan büyük sms oylama sonuçlarına göre Adem olacağını söyledi "Kalan yarışmacıların hepsi Kıbrıs'ı hak ettiler. Güç olarak çok yakınlar. Bundan sonra bir gönüllülerden, bir ünlülerden şeklinde gidecektir. Çok acayip günler bizi bekliyor. Kendi matematiğine göre; son sırada Gökhan yer alır. Herhangi çıkacağı bir potada eleneceğini düşünüyorum.

8'inci sırada Sabriye, 7'de Berna Keklikler yer alır. 6'ıncı sırada Furkan olur, ama Kıbrıs ihtimali de bulunuyor. Çünkü arkadaşları onu yazmayabilir. 5'te Elif olacaktır. Ogeday, Serhat, İlhan ve Adem'den daha iyi SMS alacağını sanmıyorum. 4'üncü sıraya Serhat'ı yazdım. 3'te ise Ogeday'ın olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Hakan Hatipoğlu, "Adem ve İlhan ortaya ciddi karakter koydular. Bence Sema dışında Kıbrıs'ı garantileyen iki isim oldular. Beşiktaş'ın şampiyonluğu da İlhan Mansız'a katkı sağlayacaktır. Bu nedenle ikincilik koltuğunda İlhan oturur. Özellikle Survivor'ın ilk 3 ayında sergilediği tavırla Adem'in bu SMS'te lider olacağını düşünüyorum" dedi.

BUGÜN ÖDÜL OYUNU VAR

Dün yapılan dokunulmazlık oyunun ardından bu akşam ödül oyunu oynanacak.Küba ödülünü kim kazanacak? Ünlüler mi Gönüllüler mi?

DOMİNİK SMS OYLAMASI BİTTİ

Survivor'da SMS oylaması bitti.Cumartesi ödül oyununundan sonra başlayan SMS Halk Oylaması Pazar Günü de devam ederek son buldu.Bundan böyle yarışmacılar Dominik'teyken artık oylama yapılmayacak. Yarışmacıların kaderini cumartesi ve pazar günleri topladıkları SMS oyları belirleyecek. Dokunulmazlık oyunlarında kazanan takımdaki yarışmacılar yine elemeye çıkmayacak. Kaybeden tamımdan potaya çıkan yarışmacılar ise işte bu cumartesi ve pazar günleri topladıkları oyların çerçevesinde elenecek ya da elenmeyecek.

Peki SMS Sonuçları ne zaman açıklanacak. Cumartesi kullanılan SMS sonuçları Salı akşamı açıklanacak ve yarışmacılar bir daha Dominikte SMS oyuna çıkmayacak.

ANLAT BAKALIM OYUNU GÖNÜLLÜLERİN

Dün oynanan Anlat Bakalım oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler kazandığı oyundan kuruyemiş bar kazandılar. Kazanan takımın her üyesi 3 adet kuruyemiş bar yedi.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın, Sabriye ,Adem ve Sema

Gönüllüler takımı : Ogeday , Berna ,Elif ,Gökhan 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×