Bu haber kez okundu.

Survivor 2017 'de Kıbrıs'a giden isimler belli oldu. Survivor'da son oynanan dokunulmalık oyununun ardından Kıbrısa gitmeye hak kazanan isim Serhat AKIN oldu. 20 Haziran 2017 oynanacak olan Kıbrıs Yarı Final oyununu kim kazandı ?

Survivor 20 Haziran 2017 Yeni Bölüm tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölümde 20 Haziran'da Kıbrıs öncesi Dominik'te oynanan son oyun Sema,Adem,Ogeday ve Serhat Akın arasında oynanacak. Oynanacak olan oyunu kazanan 2 isim direk yarı finale yükselirken,geriye kalan 2 isim ise son kez SMS Halk Oylamasına çıkacak. Yapılacak olan Sms sonuçlarına göre Kıbrıs'ta bir kişi daha elenecek.

20 Haziran Survivor 2017 oynanacak final oyununda kazanan 2 isim büyük final öncesi direk yarı finale gidecek.Artık oylamam finalin akşamında canlı yayında oylama olacak ve Kıbrıs'ta eleme olacak.

İLHAN MANSIZ ADAYA VEDA EDEN İSİM OLDU

Dominik'te son oynanan dokunulmazlık oyununun ardından adaya elenen isim İlhan Mansız oldu. İlhan Mansız Dominik Sms Sıralama sonuçlarına göre Ogeday'dan en az oy alarak adaya ve hayallerine veda eden isim oldu.

Survivor'da kıyasıya mücadele olan son dokunulmazlık oyunu Serhat Akın ,Ogeday ve İlhan Mansız arasında yaşandı. Serhat rakiplerine fark atarak sadece 2 kere yenildi.Ancak dokunulmazlığı kazanarak Kıbrıs'a giden son isim oldu.

OGEDAY GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Ogeday kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından gözyaşlarını tutamadı. Annesine verdiği sözü tutamadığını belirten Ogeday dün ve bugün oynanan dokunulmazlık oyununa yeteri kadar konsantre olamadığını dile getirerek duygulu anlar yaşadı.

20 HAZİRAN KIBRIS YARI FİNAL TANITIMI YAYINLANDI

Kıbrıs öncesi oynanacak olan yarı final oyunu fragmanı yayınlandı

İLHAN MANSIZ OGEDAY'I TESELLİ ETTİ

Kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından duygusal anlar yaşayan Ogeday'ı teselli eden isim aynı potada olan İlhan Mansız oldu. Kıbrıs finalini kesinlikle hak eden isim olduğunu ve yapılacak olan ada konseyi sonuçlarının ikisi içinde hayırlısı olmasını diledi.İlhan Mansız'ın yaptığı bu konuşma sosyal medyada büyük ses getirdi.

KIBRIS DİREK GİDECEK İSİM BELLİ OLDU

Kıbrıs'a direk gitme yolunda büyük bir avantaj sağlayan Sembol oyununda dün itibariyle final yapıldı.Birbirinde kıyasıya sahne olan final mücadelesinde Kadınlarda Sema Erkeklerde ise Ogeday final oynamayı hak kazandı

En büyük avantaj İlhan Mansız'da olmasına rağmen bu avantajını değerlendiremeyen İlhan Mansız Ogeday erkekler finalinde elenerek Kıbrıs'a direk gitme yolunda elendi.Kazanan ise Ogeday oldu.

Kadınlar finalinde en çok sembol oyunu kazanan Sema Kadınlar finalinde Elif ile karşılaştı.Sema önde geldiği tüm yarışmalarda olduğu gibi Kadınlar finalini kazanan isim oldu.

Peki Kıbrıs'a direk gidecek olanın belirleneceği Sembol Oyunu Finalini Kim kazandı. Sembol oyunu finali Ogeday ile Sema arasında yaşandı.Ancak yarışmayı büyük ödülü tek kazanan yarışmacı SEMA oldu. 

Sema kazandığı bu ödülle Kıbrıs'a ilk giden yarışmacı olmayı garantilerken bundan sonraki dokunulmazlık ödülü kaybedilse bile adı yazılamayacak.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın , Adem ve Sema

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×