Bu haber kez okundu.

Survivor 2017 Kıbrıs'a Giden Yarışmacılar Kimler?

Survivor 2017 'de Kıbrıs'a giden isimler belli oldu. Survivor'da son oynanan dokunulmalık oyununun ardından Kıbrısa gitmeye hak kazanan isim Serhat AKIN oldu.Son oynanan dokunulmazlık oyununun ardından Sema ,Adem ve Serhat'ın ardından yapılan ada konseyi sonucu Kıbrıs'a gitmeye hak kazanan isim İlhan Mansız oldu.

Haftalar geçti aylar geçti Survivor 2017 'de son yapılan ada konseyinde Acun ILICALI Kıbrıs'a gidecek isimleri açıkladı.Bugün Kıbrıs'a gidecek isimler 

  • Sema
  • Serhat Akın
  • Adem 
  • Ogeday Kıbrıs'a giden son yarışmacı oldu.
  • 19 HAZİRAN 2017 ADAYA VEDA EDEN İSİM İLHAN MANSIZ OLDU.OGEDAY KIBRIS'A GİDEN SON İSİM OLDU

20 Haziran 2017 tarihinde oynanacak final oyununda kazanan 2 isim büyük final öncesi direk yarı finale gidecek.Artık oylamam finalin akşamında canlı yayında oylama olacak ve Kıbrıs'ta eleme olacak.SEMADAN SONRA ADEM'DE KIBRISI GARANTİLEDİ

Sema bireysel dokunulmazlık oyununu kazanarak Kıbrıs'ı garantileyen ilk yarışmacı olmayı başarmıştı. Bunun ardından son oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Adem'de Sema'nın ardından Kıbrıs'a giden yarışmacı olmayı garantiledi.

19 Haziran 2017 dokunulmazlık oyunu 3 isim arasında oynanacak. Bunlar Ogeday,Serhat ve İlhan Mansız. Eğer dokunulmazlık oyununu kazanan 1 ismin arından elenme potasına 2 isim çıkacak ve Kıbrıs'a büyük finale ve hayallerine veda edecek.

KIBRIS DİREK GİDECEK İSİM BELLİ OLDU

Kıbrıs'a direk gitme yolunda büyük bir avantaj sağlayan Sembol oyununda dün itibariyle final yapıldı.Birbirinde kıyasıya sahne olan final mücadelesinde Kadınlarda Sema Erkeklerde ise Ogeday final oynamayı hak kazandı

En büyük avantaj İlhan Mansız'da olmasına rağmen bu avantajını değerlendiremeyen İlhan Mansız Ogeday erkekler finalinde elenerek Kıbrıs'a direk gitme yolunda elendi.Kazanan ise Ogeday oldu.

Kadınlar finalinde en çok sembol oyunu kazanan Sema Kadınlar finalinde Elif ile karşılaştı.Sema önde geldiği tüm yarışmalarda olduğu gibi Kadınlar finalini kazanan isim oldu.

Peki Kıbrıs'a direk gidecek olanın belirleneceği Sembol Oyunu Finalini Kim kazandı. Sembol oyunu finali Ogeday ile Sema arasında yaşandı.Ancak yarışmayı büyük ödülü tek kazanan yarışmacı SEMA oldu. 

Sema kazandığı bu ödülle Kıbrıs'a ilk giden yarışmacı olmayı garantilerken bundan sonraki dokunulmazlık ödülü kaybedilse bile adı yazılamayacak.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın , Adem ve Sema

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×