Bu haber kez okundu.

Survivor 21 Haziran 2017 SMS Sıralama Sonuçları " acunn.com "

Survivor'da büyük final öncesi Kıbrıs'ta canlı yayın ile ekranlara geliyor.21 Hazira Survivor Kıbrıs yarı final sms sıralama sonuçları burada sizlerle olacak.Kıbrıs'ta büyük final öcesi bir kişi daha elenecek . Ogeday mı , Serhat mı yoksa Adem mi elendi ? 

Canlı Anlatım abchaber.com ayrıcalığı ile sizlerle. Kıbrıs Yarı final sms oylaması başladı.

21 HAZİRAN ADA KONSEYİ SMS SIRALAMA SONUÇLARI KİM ELENDİ? OGEDAY MI ELENDİ İLHAN MI ?

  • Serhat AKIN mı elendi?
  • Ogeday mı elendi?
  • Adem m elendi?

Survivor'da büyük final öncesi yapılacak olan sms sonuçlarına göre kim elenecek. Elenme potasında Ogeday mı , Adem mi yoksa Serhat AKIN mı elendi?

ACUN ILICALI FİNALİSTLERİ AÇIKLADI

22 Haziran'da yapılacak olan büyük finalde 1. Finalist Adem KILIÇÇI , 2. Finalist ise Ogeday oldu

BÜYÜK FİNALE KİMLER KALDI

Bu akşam yapılacak olan sms sonuçlarına göre bir kişi adaya veda edecek. Büyük finale kimler kaldı.Serhat , Ogeday ve Adem arasında yapılacka olan SMS sonuçlarına göre 2 kişi büyük finale kalacak.

21 HAZİRAN 2017 YARI FİNAL SMS SONUÇLARI

Survivor 2017 'de Kıbrıs'a giden isimler belli oldu. Survivor'da son oynanan dokunulmalık oyununun ardından Kıbrısa gitmeye hak kazanan isim Serhat AKIN oldu.Son oynanan dokunulmazlık oyununun ardından Sema ,Adem ve Serhat'ın ardından yapılan ada konseyi sonucu Kıbrıs'a gitmeye hak kazanan isim İlhan Mansız oldu.

Haftalar geçti aylar geçti Survivor 2017 'de son yapılan ada konseyinde Acun ILICALI Kıbrıs'a gidecek isimleri açıkladı.Bugün Kıbrıs'a gidecek

Yarın oynanacak final oyununda kazanan 2 isim büyük final öncesi direk yarı finale gidecek.Artık oylamam finalin akşamında canlı yayında oylama olacak ve Kıbrıs'ta eleme olacak.

SMS sıralama sonuçlarına göre en az oyu alan isim bu akşam 19 Haziran 2017 elenecek.

Son oynanacak olan dokunulmazlık oyunu öncesinde adaya ve Survivor'a kim veda edecek? Kim elenecek ?

19 HAZİRAN SMS SIRALAMASI VE HALK OYLAMASI SONUÇLARI AÇIKLANACAK

Bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyununun ardından yarışmaya veda edecek isim bugün belli olacak.Ayrıca acunn.com sitesiyle anlık olarak sms sıralama sonuçları ve performans sıralama sonuçları burada sizlerle olacak.

Bu akşam Survivor'dan gidecek bir kişinin belli olacağı dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak.

tv8 yan ekran sms sıralama sonuçları ve acunn.com sıralama sonuçları açıklandı mı? Reklamlar Reklamlardan sonra devam edeceğiz

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK İLHAN MANSIZ'IN

Bu akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim İlhan Mansız oldu.

İlhan Mansız'ın kazanmasının ardından elenme adayı Serhat , Adem ve Ogeday oldu.

Bunun dışında dokunulmazlık kazanan diğer yarışmacı Ogeday ve Sema. Ogeday ve Sema 'nın adı yazılamayacak.

HAKAN HATİPOĞLU FAVORİSİNİ AÇIKLADI HAKAN HATİPOĞLUNA GÖRE SMS SIRALAMASI

Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu Kıbrıs yolunda gidilen yolda SMS sonuçları hakkında kendi yorumlarını dile getirdi.İşte yapılan büyük sms oylama sonuçlarına göre Adem olacağını söyledi "Kalan yarışmacıların hepsi Kıbrıs'ı hak ettiler. Güç olarak çok yakınlar. Bundan sonra bir gönüllülerden, bir ünlülerden şeklinde gidecektir. Çok acayip günler bizi bekliyor. Kendi matematiğine göre; son sırada Gökhan yer alır. Herhangi çıkacağı bir potada eleneceğini düşünüyorum.

8'inci sırada Sabriye, 7'de Berna Keklikler yer alır. 6'ıncı sırada Furkan olur, ama Kıbrıs ihtimali de bulunuyor. Çünkü arkadaşları onu yazmayabilir. 5'te Elif olacaktır. Ogeday, Serhat, İlhan ve Adem'den daha iyi SMS alacağını sanmıyorum. 4'üncü sıraya Serhat'ı yazdım. 3'te ise Ogeday'ın olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Hakan Hatipoğlu, "Adem ve İlhan ortaya ciddi karakter koydular. Bence Sema dışında Kıbrıs'ı garantileyen iki isim oldular. Beşiktaş'ın şampiyonluğu da İlhan Mansız'a katkı sağlayacaktır. Bu nedenle ikincilik koltuğunda İlhan oturur. Özellikle Survivor'ın ilk 3 ayında sergilediği tavırla Adem'in bu SMS'te lider olacağını düşünüyorum" dedi.

ELEME POTASINA GİREN İSİMLER 

  • Elif
  • Ogeday ancak bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu 12 haziran sonucunda kazanan takım Gönüllüler olursa Ünlülerden de iki isim elenme adayı olarak elenme potasına girecek.
  • Yapılacak olan sms halk oylaması sıralama sonuçlarına göre giden isim belli olacak

BUGÜN DOKUNULMAZLIK OYUNU VAR

Dün yapılan dokunulmazlık oyunun ardından bu akşam yeniden dokunulmazlık oyunu oynanacak.Haftanın diğer eleme adayları ve elenecek isim yapılacak ikinci dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyinde belirlenecek.

DOMİNİK SMS OYLAMASI BİTTİ

Survivor'da SMS oylaması bitti.Cumartesi ödül oyununundan sonra başlayan SMS Halk Oylaması Pazar Günü de devam ederek son buldu.Bundan böyle yarışmacılar Dominik'teyken artık oylama yapılmayacak. Yarışmacıların kaderini cumartesi ve pazar günleri topladıkları SMS oyları belirleyecek. Dokunulmazlık oyunlarında kazanan takımdaki yarışmacılar yine elemeye çıkmayacak. Kaybeden tamımdan potaya çıkan yarışmacılar ise işte bu cumartesi ve pazar günleri topladıkları oyların çerçevesinde elenecek ya da elenmeyecek.

Peki SMS Sonuçları ne zaman açıklanacak. Cumartesi kullanılan SMS sonuçları Salı akşamı açıklanacak ve yarışmacılar bir daha Dominikte SMS oyuna çıkmayacak.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER

28 Mayıs pazar akşamı oynanan iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı 1. turda resmen fark attı 1. turu 6-0 ile kazanan Gönüllüler takımı 2. turda Ünlülerin kazanmasıyla oyun bayrak finaline kaldı.Bayrak finalinde en iyi erkek ve en iyi kadın yarışmacı çıktı. Ünlülerde Adem-Sema ikilisi çıkarken ,Gönüllüler Takımından ise Gökhan-Elif ikilisi eşleşti.

Oyuna Sema önde başladı ve oyunu önde bitirerek bayrağı kaldırdı ardından Adem rakibi Gökhan karşısında avantajlı şekilde oyuna başladı ve son bölüme rakibi Gökhan'dan önde geldi.Ancak topu içerden çıkan Adem ve Sema ikilisi oyunu kaybederek İletişim Ödülünü Oyununu kaybetmiş oldu.

SMS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

12 Haziran günü oylanan SMS sonuçları ve Halk Oylaması sonuçları bu akşam oynanacak olan Dokunulmazlık Oyununun ardından açıklanacak ve adaya veda eden isim belli olacak

11 HAZİRAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Milli maçtan dolayı TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor erken başladı. Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Ünlüler hem milli maçı canlı izleme şansını yakaladı ve bir televiyon kazandılar.

10 HAZİRAN 2017 DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler ilk dokunulmazlık oyununu kazanarak Gönüllüler takımından iki ismi elenme potasına sokarak aynı gün yapılan ada konseyinde rahat bir gece getirdi.

Dokunulmazlık oyunu kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Ünlülerin farkı açmasına izin vermeyen Gönüllüler takımı skoru 9-9 a kadar getirerek dokunulmazlık oyununu bayrak yarışına taşımayı başardı. Ancak özelliklede Berna'nın sabriye karşısında oyun alamamasına kızan Elif Berna ile kısa süreli vbir tartışma yaşadı. Ardından bayrak yarışının sonucunda Ünlüler takımı 10 Haziran Dokunulmazlık Oyununu kazanmasını bildi.

10 HAZİRAN BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından oynanan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan isim Berna oldu. Berna elenme potasına girmekten bugün kendini kurtardı. Ancak 12 Haziran dokunulmazlık oyunu yine Gönüllüler kaybederse bu sefer işler gerçekten sıkıntı ve Gönüllüler takımından birinin eleneceği garantilenmiş oluyor.

12 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ÜNLÜLER KAZANIRSA OYUNLAR BİREYSELE DÖNECEK

Pazartesi akşamı oynanacak olan dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler olursa eğer Survivor'da artık oyunlar bireysele dönecek ve herkes sadece kendisi için yarışmaya devam edecek. Bireysele dönen oyunların galibi kim olacak bekleyip göreceğiz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Hasanbiga 3 yıl önce

Ogedayı ilhanla serhat kıskaç uygulayarak saf dışı bıraktılar,bunlar bügün yaptıkları ikili oyunlarını kınıyorum.biryerlerine kına yaksınlar...
Bilakis ilhan yazıklar olsun...
Onlar sporcu olamazlar,KINIYORUM ONLARI...
DÜRÜST OLSALARDI TÜRK MİLLETİNE GÜZEL ÖRNEK OLURLARDI...BEN BİZE EN GÜZEL ÖRNEK OGEDAY DİYORUM...

Avatar
gül 3 yıl önce

Berna canlı yayında gönüllülerden ogedayın kıbrısa gitmesine sevindim dedi izlemeden kim elenecekti öğrendik 19 haziran daki canlı yayını izleyin bakın

Avatar
erdal 3 yıl önce

%46 adem
%54 ogeday
finalsms leri