Bu haber kez okundu.

Survivor 28 Mayıs Voleybol Maçını Kim kazandı Kaç Kaç Bitti

Survivor'da voleybol maçı süprizini Acun ILICALI açıkladı.Oynanacak olan voleybol maçında Acun Medya ekibi Ünlüler ve Gönüllüler takımından oluşan ekip mi kazanacak. Kazanan taraf Survivor takımı olursa bunun karşılığında yarışmacılara Twitter üzerinden oylamaya sunduğu dört ödülden birisini takdim edeceğini duyurdu. Survivor 28 Mayıs Voleybol Maçını Kim kazandı ? Acun Medya mı Survivor 2017 mi kazandı.

Acun Ilıcalı Twitter üzerinden yaptığı oylamada kazanan taraf Survivor takımı olursa ne hediye edelim anketine tam tamına 40 Binden fazla oy kullanıldı. Acun 4 ödülün tamamının hediye edileceğini duyurdu

28 MAYIS SURVİVOR VOLEYBOL MAÇI CANLI ANLATIM SKOR KAÇ KAÇ 

Voleybol maçının canlı anlatımı burada sizlerle olacak.28 Mayıs Survivor Voleybol maçı kaç kaç devam ediyor kim kazandı burada sizlerle olacak.

ACUN MEDYA 3-0 SURVİVOR 2017

Voleybol maçını kazanan taraf ACUNMEDYA oldu.

VOLEYBOL MAÇI CANLI ANLATIM

2. SET OYNANIYOR

ACUN MEDYA : 25

SURVİVOR 2017 TAKIMI: 20

  • 2. seti de kazanan takım ACUNMEDYA voleybol takımı

Doktor Metin Kuş'tan Survivor 2017 takımına taktikler.2. set başladı.Acun Medya voleybol takımı gerçekten başarılı.Şeyma Subaşı çok sert servis kullanması Survivor 2017 takımını çok yordu

1. SET OYNANIYOR

ACUN MEDYA : 24

SURVİVOR 2017 TAKIMI: 16

  • 1. SETİ KAZANAN TAKIM ACUN MEDYA OLDU.

SON ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da 27 Mayıs tarihinde oynanan ödül oyunu birbirinden heyecanlı yarışmalara sahne oldu.. Punta Cana şehrinde akşam yemeği, otelde konaklama, sabah balon turu ve 3 çeşit dondurma ödülü için mücadele veren iki takım, birbiriyle yarıştı.Peki son ödül oyununu kim kazandI?Punta Cana ödül oyununu kazanan takım haftalardır kazanamayan Ünlüler takımı oldu.

VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Bu akşam ekranlara gelecek olan Survivor Voleybol Maçı heyecanlı dakikalara sahne olacak. Acun Medya ekibi ile karşılaşacak olan Survivor takımı arasında oynanacak olan Voleybol Maçı ödülü ne ? Acun Ilıcalı süprizi ödülü açıkladı. Kazanan takım ; 

*Gelecek sene 1 Hafta Dominik Cumhuriyeti Tatili
*Yat gezisi
*Açık Büfe Türk Yemekleri
*Her yarışmacıya güzel bir saat ödülünü kazanacak.

Voleybol maçı ve Ödül?

104. Bölümde Büyük Voleybol Maçı oynanacak . Survivor 2017 takımı voleybol maçını kazanırsa şu dört ödülün sahibi olacaklar:

Acun Twitter üzerinden oyladı.

  • Seneye bir hafta Dominik gezisi
  • Her yarışmacıya güzel bir saat
  • Açık büfe Türk yemekleri
  • Çok güzel bir yat gezisi

KIBRIS'A İLK GİDEN İSİM BELLİ OLDU.PEKİ KIBRIS BİLETİNİ ALAN DİREK GİDEN YARIŞMACI KİM?

Kıbrıs'a direk gitme yolunda büyük bir avantaj sağlayan Sembol oyununda dün itibariyle final yapıldı.Birbirinde kıyasıya sahne olan final mücadelesinde Kadınlarda Sema Erkeklerde ise Ogeday final oynamayı hak kazandı. Sembol oyunun finalinde İlhan 9, Furkan 5, Ogeday 4, Gökhan 2, Adem 2, Sema 12, Elif 4, Berna 2, ve Sabriye 2 canla oyuna başladı. 

En büyük avantaj İlhan Mansız'da olmasına rağmen bu avantajını değerlendiremeyen İlhan Mansız Ogeday erkekler finalinde elenerek Kıbrıs'a direk gitme yolunda elendi.Kazanan ise Ogeday oldu.

Kadınlar finalinde en çok sembol oyunu kazanan Sema Kadınlar finalinde Elif ile karşılaştı.Sema önde geldiği tüm yarışmalarda olduğu gibi Kadınlar finalini kazanan isim oldu.

Peki Kıbrıs'a direk gidecek olanın belirleneceği Sembol Oyunu Finalini Kim kazandı. Sembol oyunu finali Ogeday ile Sema arasında yaşandı.Ancak yarışmayı büyük ödülü tek kazanan yarışmacı SEMA oldu. 

Sema kazandığı bu ödülle Kıbrıs'a ilk giden yarışmacı olmayı garantilerken bundan sonraki dokunulmazlık ödülü kaybedilse bile adı yazılamayacak.

OGEDAY HAYRANLARINI KORKUTTU

Bugün oynanacak olan ödül oyunununda Ogeday parkurda yarışırken birden yere düşüyor. Yere yığılan Ogeday uzun bir süre kalkamıyor.Acaba Ogeday iyi 27 mayıs ödül oyunu yeni bölümünde bunu hep beraber göreceğiz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×