Bu haber kez okundu.

Survivor 29 Nisan 2017 Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı ?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı dorukta. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim kazandı ve kimin adını verdi ? Tüm sorularınızın cevabını abchaber.com olarak sizler için derledik.

Ada Konseyi 29.04.2017 oylamayı ve ada konseyinden çıkacak ismi canlı olarak takip ediyoruz. Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday kimi yazacak ? Survivor Ada Konseyinde en rahat ünlüler olacak.

CANLI TAKİP EDİYORUZ 

Ada konseyinde çıkan oylama sonuçları;

Berna : 5 
Anıl : 3

Bireysel Dokunulmazlık Ödülünü kazanan Ogeday ise iş bitiriciliği yok dediği Anıl adını verdi. Potada Berna ve Anıl var.Yarın ki dokunulmazlık ödülünü kaybeden takımlar arasında çıkacak 2 isim ile elenen belli olacak

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI HANGİ TAKIM ? 29 NİSAN 2017

Survivor yeni bölümü ile ekranlara geldi. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Dokunulmazlık Oyununu hangi takımın kazandığı merak konusu. Survivor Dokunulmazlık oyunu Survivor en zorlu oyunlarının oynandığı ve en değerli oyunu . Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bu hafta yarışmaya biri veda edecek.Oynanan dokunulmazlık oyunları ile eleme potasına giren isimler bu akşam tv8 ekranlarında belli olacak. Kimin adı yazılacak ? Survivor Dokunulmazlık Oyunu 29 Nisan 2017 Gönüllüler takımı mı Ünlüler mi kazandı. 2 oyunu alan Ünlüler takımı kazanarak olay son oyun olan best of a kaldı ? Best Of u kim kazandı ? Sabriye sinir krizi geçirdi.Survivor Dokunulmazlık Oyunu ilk olarak İlhan Mansız ile Serhat Akın Kavgası damgasını vurdu . İlhan Mansız ile Serhat Akın Neden Kavga Etti ? Serhat Akın kaybettiği oyun sonrası İlhan Mansız'ın tepkisiyle karşılaştı.Bunun ardından Serhat Akın'da cevap verince ortalık gerildi. 1. turu kazanan Gönüllüler ikinci turda geriden gelen Ünlüler takımı 2. turu  kazanarak oyunu best of a taşımayı başardı. Dokunulmazlık Best Of oyununu kim kazandı ? Best ofa çıkan Furkan Gökhanı seçerken ,Adem ile Ogeday eşleşti.Sema ise Elif ile eşleşti. Final turunda ilk oyunu Gökhan kazanarak Gönüllüler takımını öne geçirdi.Oyun sonunda Furkan'ın tırnağı kırıldı. Canlı takip diyoruz. Serhat ile Volkan ikinci oyuna çıktı.Oyunu Serhat kazandı ve durumu 1-1 e getirdi. -1 den başlayan ünlüler geriden gelerek final turunu Sema'nın aldığı puanla 5-2 kazanarak konseyi rahat geçirmeyi kazandı. Bu akşam yapılacak olan konseyde Gönüller takımından birinin adı yazılacak.

Survivor 2017”de; bu akşam, dokunulmazlık oyunu, bireysel dokunulmazlık ve ada konseyi ekrana gelecek.  Ada konseyinde kimlerin adı söylenecek? Dokunulmazlığı hangi takım kazanacak? Bireysel dokunulmazlığı kim alacak? Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımda ada konseyinde kimin adı çıkacak merak konusu .

SON ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI ? ( Santa Domingo Ödülü )

Survivor 2017'de bu akşam yayınlanan ödül oyununda her iki takım yarışmacıları da oldukça zorlu mücadele verdi. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Santo Domingo ödülü yine büyük bir ödüldü ve yarışmacılar Santo Domingo gidecek. Yarışmayı kazanan takım bu akşam Santa Domingo'da hariak bir gecenin tadını çıkartacak ve güzel lüks bir resturantta yemek yiyecek. Oyunun ilk etabını gönüllüler takımı çok rahat kazandı. Oyunun ikinci etabında ise bu kez ödülü kazanmayı çok isteyen Ünlüler takımı başarılı mücadele ederek ikinci etapı kaznamasını bildi.Final etabında bayrak yarışına kaldı ve büyük ödülü kazanan takım yine gönüllüler takımı oldu. 

Geçen Haftanın Elenen İsmi Şahika Oldu
 
Geçen hafta Survivor adası ünlüler takımı için bir hayli şanssız geçmişti. Özellikle eleme potasına yalnızca ünlüler takımından yarışmacıların girmesi takım içinde ciddi bir motivasyon düşüklüğü yaratmıştı. Geçen hafta iki gün üst üste dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından yalnızca 3 Survivor yarışmacısı eleme potasına sokuldu. Bu yarışmacılar Sabriye, Sema ve Şahika olmuştu. Ancak son karar yine halktan geldi. Yapılan halk oylaması sonucunda en az SMS oyu alarak adaya veda eden isim Şahika oldu.

Survivor'da Kalan Yarışmacılar Kimler 

Şahika'nın elenmesinin ardından Survivor'da devam eden yarışmacılar kimler ? Ünlüler takımında kimler kaldı ? İşte tüm soruların cevabı ;

Ünlüler Takımı ; Adem ,Sabriye,Furkan Kızılay,Sema,İlhan Mansız ve Serhat Akın

Gönüllüler Takımı; Volkan ,Elif,Tuğçe ,Burçak,Berna,Anıl ve Ogeday kaldı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×