Bu haber kez okundu.

Survivor 6 Haziran 2017 Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor'da 6 Haziran akşamında 113. bölüm ile ekranlara gelecek. Survivor 113. bölüm fragmanında Adem Ogeday kavgası ödül oyununa damgasını vuracak . 6 Haziran 2017 Survivor ödül oyununda Ogeday'ın Adem'e karşı dalga geçer gibi tutumu adada büyük tepkilere sebep oldu.

Survivor 113. bölüm fragmanı ekranlara geldi . Peki Adem Ogeday ile neden kavga etti? Ogeday'ın Adem'e karşı tutumu dalga geçer gibi oyun oynarken Adem'e bakması Serhat Akın ve İlhan Mansız tarafından tepkiye sebep oldu.

6 HAZİRAN SURVİVOR 2017 ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER OLDU.

6 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU 1. TUR CANLI ANLATIM SKOR KAÇ KAÇ

ÜNLÜLER: 8

GÖNÜLLÜLER: 9

ÖDÜL OYUUNU KAZANAN TAKIM : 

ÖDÜL OYUNU EŞLEŞMELERİ VE CANLI ANLATIM

 • Sabriye Elif'e karşı. Sabriye kazanırsa bayrağa kalacak. Kazanan Elif. ÖDÜL GÖNÜLLÜLERİN OLDU.
 • Sema Berna'ya karşı kazanan Sema durum 9-8 oldu. Ünlüler kazanırsa ıyun bayrağa kalacak.
 • Ogeday Serhat Akın'a karşı. Ogeday kazanırsa ödül Gönüllülerin. Kazanan Serhat AKIN. Skor 9-7 oldu.
 • Sema Elif'e karşı kazanan Elif. Şimdi skor 9-6 Gönüllüler önde. Gönüllüler bir sayı daha alırsa ödül oyunu Gönüllüler takımının
 • Berna Sabriye kazanan Berna Gönüllüler 8-6 oldu. Gönüllüler avantajlı taraf oldu.
 • Adem Ogeday kazanan Ogeday. Durum 7-6 oldu.
 • Adem Ogeday' karşı şimdi Reklamlar. Reklamlardan sonra devam edeceğiz. Bizden Ayrılmayın. ABC HABER.
 • Sema Berna'ya karşı kazanan Sema Dominikte skor kaç kaç şimdi 6-6 oldu.
 • Survivor 6 haziran 2017 canlı anlatım devam ediyor. Elif Sabriye'ye karşı kazanan Elif.Skor şimdi 6-5 oldu.
 • Ogeday Adem'e karşı kazanan
 • Sabriye Berna'ya karşı durum 4-4 . Kazanan Sabriye şimdi skor 5-4 oldu. Ünlüler öne geçti.
 • Survivor 2017 6 Haziran ödül oyunu başlamak üzere.
 • Yeni bölüm başladı. Reklamlardan sonra canlı anlatım devam edecek
 • Ogeday Adem'e karşı kazanan Adem . Yeni bölüm başlamak üzere. Ünlüler 6 haziran 2017 ödül oyununda 1-0 önde başladı.
 • Survivor 2017'de bu akşam oynanacak olan ödül oyununun ilk raundunda Adem Kılıççı ile Ogeday karşı karşıya geliyor.

OGEDAY'IN HAREKETİ SONUCU SOSYAL MEDYA YIKILDI

Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket sonucu sosyal medyada çok tepki aldı. Ogeday'ın egosunun yüksek olduğunu ve çok değiştiğini dile getiren kişiler Egoday olarak hakeretini eleştirdiler.

OGEDAY ADEM KAVGASI ÇOK KONUŞULACAK

Yeni bölümde Ogeday Adem ile eşleşti. Ödül oyununda Adem ile karşılaşan Ogeday oyunu kazanıyor ve Adem ile dalga geçer gibi tutumu üzerine adanın diğer yarışmacıları tarafından sert tepkiler ile karşılanıyor. 

Ardından yaptığı hareket sonrasında yaptığı hareketi kabul etmeyen Ogeday Adem tarafından sert bir şekilde uyarılıyor. Adem " Adam gibi şurada çık yarış oğlum " söylemiyle Ogeday'ı uyarıyor.

KÜBA ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Survivor Küba ödülünü kazanan takım oynanan ödül oyunu sonucunda Ünlüler kazandı. Ödül oyununda 10-5 gibi net bir fark ile kazanan Ünlüler takımı büyük ödül Küba Ödülünü Ünlüler kazandı.

SON ELENEN İSİM GÖKHAN OLDU

Survivor'da yapılan ada konseyi sonucunda elenen isim belli oldu. Ada konseyinde oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerin ada konseyinde en çok adı çıkan isim Gökhan ve Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan Berna'nın Elif'in adını söylemesiyle eleme potasına giren isimler oldu.

Ardından 4 Haziran'da oynanan Dokunulmazlık Oyununu kaybeden takım ise Ünlüler oldu. Dokunulmazlık Oyununun kaybedilmesinin ardından oynanan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan isim Sabriye oldu ve İlhan Mansız'ın adını söyledi. Ardından yapılan ada konseyinde en çok adı çıkan isim 3 oyla Adem KILIÇÇI oldu.

Peki kim elendi? Acunn.com sms sıralama sonuçlarına göre en az oyu alan isim Gökhan olurken,Gökhan Survivor'a ve adaya veda eden isim oldu.

VİLLA ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Survivor'da oynanan Villa Ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.Ünlüler harika bir villada dünya mutfağından seçme yemekleri yerken harika bir gece geçiren Ünlüler sabah erkenden adaya dönerek akşam oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu için hazırlık yaptı

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI ?

Survivor'da son olarak elenen isim Gökhan oldu. Gökhan'ın elenmesinin ardından Gönüllüler takımında sadec 3 yarışmacı kaldı. Gönüllüler takımında kalan isimler Elif,Berna ve Ogeday

Ünlüler takımında ise en son elenen isim Furkan Kızılay oldu. Furkan'ın elenmesinin ardından Ünlüler takımı 5 kişi kaldı. Ünlüler takımında kalan isimler ; Sabriye ,Sema,Serhat,İlhan Mansız ve Adem Kılıççı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
ufuk 3 yıl önce

ogeday şımarıklğın gereği yok..daha yaşın genç .böyle tavırları ızleyici afffetmez en iyi yarışmacılardan biri iken egon sayesinde kıbrıs'a gidersin ama.bu hareketler sana ağıra patlar!!..