Bu haber kez okundu.

Survivor 7 Haziran 2017 İletişim Ödülü Oyununu Kim Kazandı

Survivor'da 7 Haziran 2017 yeni bölüm 114. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2017 7 Haziran yeni bölümde iletişim ödül oyunu oynanacak. Oynanacak olan ödül oyununu hangi takım kazanacak burada sizlerle olacak. Ayrıca en az dokunulmazlık oyunu kadar önemli olan iletişim ödülü oyunu kıyasıya mücadeleye sahne olacak. Peki Survivor iletişim ödül oyununu kim kazandı burada sizlerle olacak.

7 HAZİRAN 2017 İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER OLDU. İLETİŞİM ÜNLÜLERİN

7 HAZİRAN 2017 İLETİŞİM ÖDÜLÜ OYUNU CANLI ANLATIM EŞLEŞMELER

ÜNLÜLER: 10

GÖNÜLLÜLER: 3

EŞLEŞMELER ÖDÜL OYUNU CANLI ANLATIM 

  • Sabriye Berna kazanan Sabriye İletişim Ödülü Ünlülerin
  • Ogeday Adem'e karşı kazanan Adem . Durum şimdi 9-3 oldu. Ünlüler kazanırsa ödül oyunu Ünlülerin
  • Sema Berna Kazanan Sema . Ünlüler ödüle çok yakın . Skor canlı anlatım ; 8-3 oldu.
  • Sabriye Elif'e karşı kazanan Elif skor şimdi 7-3 oldu Ünlüler önde.
  • Serhat Ogeday'a karşı kazanan Ogeday 7-2 oldu
  • Elif Sema kazanan Sema : 7-1 oldu
  • Sabriye Berna kazanan Berna durum 6-1 oldu

SON OYNANAN ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER

6 haziran 2017 salı akşamında oynanan ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler kazandıkları mor oda ödülünde güzel bir yemek yedi ve çalan müzik eşliğinde eğlendi.

Oynanan ödül oyununda Gönüllüler oyunu 10-7 kazandı.Ancak ödül oyununda kazanılan oyundan çok Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket ödülün önüne geçerek çok konuşuldu. Ancak sonrasında da Adem'in uslübu çok konuşuldu.

SURVİVOR EKSTRA 7 HAZİRAN GÜNÜN ANALİZİ YAPILDI

Oynan ödül oyununun ardından masaya yatırılan 2 olay vardı. Biri Adem Ogeday kavgası,diğeri Sabriye Elif kavgası. Bunlar değerlendirildi

SURVİVOR 114. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 7 HAZİRAN 2017

OGEDAY'IN HAREKETİ SONUCU SOSYAL MEDYA YIKILDI

Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket sonucu sosyal medyada çok tepki aldı. Ogeday'ın egosunun yüksek olduğunu ve çok değiştiğini dile getiren kişiler Egoday olarak hakeretini eleştirdiler.

OGEDAY ADEM KAVGASI ÇOK KONUŞULACAK

Yeni bölümde Ogeday Adem ile eşleşti. Ödül oyununda Adem ile karşılaşan Ogeday oyunu kazanıyor ve Adem ile dalga geçer gibi tutumu üzerine adanın diğer yarışmacıları tarafından sert tepkiler ile karşılanıyor. 

Ardından yaptığı hareket sonrasında yaptığı hareketi kabul etmeyen Ogeday Adem tarafından sert bir şekilde uyarılıyor. Adem " Adam gibi şurada çık yarış oğlum " söylemiyle Ogeday'ı uyarıyor.

KÜBA ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Survivor Küba ödülünü kazanan takım oynanan ödül oyunu sonucunda Ünlüler kazandı. Ödül oyununda 10-5 gibi net bir fark ile kazanan Ünlüler takımı büyük ödül Küba Ödülünü Ünlüler kazandı.

SON ELENEN İSİM GÖKHAN OLDU

Survivor'da yapılan ada konseyi sonucunda elenen isim belli oldu. Ada konseyinde oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerin ada konseyinde en çok adı çıkan isim Gökhan ve Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan Berna'nın Elif'in adını söylemesiyle eleme potasına giren isimler oldu.

Ardından 4 Haziran'da oynanan Dokunulmazlık Oyununu kaybeden takım ise Ünlüler oldu. Dokunulmazlık Oyununun kaybedilmesinin ardından oynanan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan isim Sabriye oldu ve İlhan Mansız'ın adını söyledi. Ardından yapılan ada konseyinde en çok adı çıkan isim 3 oyla Adem KILIÇÇI oldu.

Peki kim elendi? Acunn.com sms sıralama sonuçlarına göre en az oyu alan isim Gökhan olurken,Gökhan Survivor'a ve adaya veda eden isim oldu.

VİLLA ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Survivor'da oynanan Villa Ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.Ünlüler harika bir villada dünya mutfağından seçme yemekleri yerken harika bir gece geçiren Ünlüler sabah erkenden adaya dönerek akşam oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu için hazırlık yaptı

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI ?

Survivor'da son olarak elenen isim Gökhan oldu. Gökhan'ın elenmesinin ardından Gönüllüler takımında sadec 3 yarışmacı kaldı. Gönüllüler takımında kalan isimler Elif,Berna ve Ogeday

Ünlüler takımında ise en son elenen isim Furkan Kızılay oldu. Furkan'ın elenmesinin ardından Ünlüler takımı 5 kişi kaldı. Ünlüler takımında kalan isimler ; Sabriye ,Sema,Serhat,İlhan Mansız ve Adem Kılıççı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×