Bu haber kez okundu.

Survivor 8 Haziran Anlat Bakalım Oyununu Kim Kazandı

Survivor'da bugün oynanan ödül oyununun ardından oynanan Anlat Bakalım oyunu yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Anlat Bakalım 8 Haziran kim kazandı ? Bu akşam oynanan ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı jakuzi,yemek,kuaför ,yatak, buzdolabı gibi adalarıda lüks bir gün geçirecekler.

ANLAT BAKALIM OYUNU 8 HAZİRAN CANLI ANLATIM

Anlat Bakalım oyunu başlar başlamaz burada olacak. Survivor 8 Haziran yeni bölüm başlayacak. Kaybedilen ödül oyunun ardından bu akşam oynanacak olan Anlat Bakalım eğlenceli dakikalara sahne olacak

8 HAZİRAN SURVİVOR ANLAT BAKALIM SKOR KAÇ KAÇ 

ÜNLÜLER : 3

GÖNÜLLÜLER  : 4

EŞLEŞMELER CANLI ANLATIM  ANLAT BAKALIM SORULARI

  • REKLAMLAR. REKLAMLARIN ARDINDAN DEVAM EDECEĞİZ.
  • Gönüllüler kazanırsa ödül Gönüllülerin
  • Ogeday Elif - İlhan Serhat'a karşı kazanan Ünlüler durum 2-0 oldu.
  • Elif Berna - Serhat Sema'ya karşı kazanan Ünlüler
  • Anlat Bakalım başladı

30 MAYIS SURVİVOR KİM ELENDİ

30 Mayıs Survivor'da yapılan ada konseyinde SMS sonuçları açıklandı. Dominikte yapılan SMS oylama sonuçlarına göre en az oyu alarak adaya veda eden isim FURKAN KIZILAY oldu.Furkan Survivor'a veda eden isim oldu

DOKUNULMAZ OYUNU ART ARDA KAYBEDEN TAKIM ÜNLÜLER OLDU

Cumartesi Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımı ada konseyinde Cumartesi günü yapılan ada konseyinde Sabriye'nin adı çıktı. Daha sonra Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan Adem Furkan'ın adını söyleyerek Furkan'ı eleme potasına soktu.

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununda ise Ünlüler yine şoku yaşadı ve dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf oldu. Daha sonrasında yapılan ada konseyinde İlhan Mansız'ın adı çıktı ve sms oylamasına 3 isim girdi.

SMS halk oylaması sonucunda 3 isim Büyük Sms'e girdi. Bunlar arasında en az oyu alan Furkan Kızılay oldu. Furkan Kızılay 30 Mayıs yapılan ada konseyi sonucunda elendi.

HAKAN HATİPOĞLU FAVORİSİNİ AÇIKLADI HAKAN HATİPOĞLUNA GÖRE SMS SIRALAMASI

Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu Kıbrıs yolunda gidilen yolda SMS sonuçları hakkında kendi yorumlarını dile getirdi.İşte yapılan büyük sms oylama sonuçlarına göre Adem olacağını söyledi "Kalan yarışmacıların hepsi Kıbrıs'ı hak ettiler. Güç olarak çok yakınlar. Bundan sonra bir gönüllülerden, bir ünlülerden şeklinde gidecektir. Çok acayip günler bizi bekliyor. Kendi matematiğine göre; son sırada Gökhan yer alır. Herhangi çıkacağı bir potada eleneceğini düşünüyorum.

8'inci sırada Sabriye, 7'de Berna Keklikler yer alır. 6'ıncı sırada Furkan olur, ama Kıbrıs ihtimali de bulunuyor. Çünkü arkadaşları onu yazmayabilir. 5'te Elif olacaktır. Ogeday, Serhat, İlhan ve Adem'den daha iyi SMS alacağını sanmıyorum. 4'üncü sıraya Serhat'ı yazdım. 3'te ise Ogeday'ın olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Hakan Hatipoğlu, "Adem ve İlhan ortaya ciddi karakter koydular. Bence Sema dışında Kıbrıs'ı garantileyen iki isim oldular. Beşiktaş'ın şampiyonluğu da İlhan Mansız'a katkı sağlayacaktır. Bu nedenle ikincilik koltuğunda İlhan oturur. Özellikle Survivor'ın ilk 3 ayında sergilediği tavırla Adem'in bu SMS'te lider olacağını düşünüyorum" dedi.

ELEME POTASINA GİREN İSİMLER 

  • Sabriye
  • Furkan

BUGÜN DOKUNULMAZLIK OYUNU VAR

Dün yapılan dokunulmazlık oyunun ardından bu akşam yeniden dokunulmazlık oyunu oynanacak.Haftanın diğer eleme adayları ve elenecek isim yapılacak ikinci dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyinde belirlenecek.

DOMİNİK SMS OYLAMASI BİTTİ

Survivor'da SMS oylaması bitti.Cumartesi ödül oyununundan sonra başlayan SMS Halk Oylaması Pazar Günü de devam ederek son buldu.Bundan böyle yarışmacılar Dominik'teyken artık oylama yapılmayacak. Yarışmacıların kaderini cumartesi ve pazar günleri topladıkları SMS oyları belirleyecek. Dokunulmazlık oyunlarında kazanan takımdaki yarışmacılar yine elemeye çıkmayacak. Kaybeden tamımdan potaya çıkan yarışmacılar ise işte bu cumartesi ve pazar günleri topladıkları oyların çerçevesinde elenecek ya da elenmeyecek.

Peki SMS Sonuçları ne zaman açıklanacak. Cumartesi kullanılan SMS sonuçları Salı akşamı açıklanacak ve yarışmacılar bir daha Dominikte SMS oyuna çıkmayacak.

Anahtar Kelimeler:
8 Haziran Anlat Bakalım
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×