Bu haber kez okundu.

Survivor 8 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

8 Mayıs Survivor ödül oyunu ile ekranlara geliyor. Ödül oyununu kazanan takım uçağa binip adadan uzaklaşacak ve su sporları ödülü için adadan bir an uzaklaşacak.Survivor ödül oyunu kıyasıya mücadeleye sahne oluyor ödül oyununu canlı takip ediyoruz.

SERHAT BAYILIYOR

Serhat parkurda bayıldığı görülüyor. Daha önce de nabız düzensizliği yüzünden birkaç defa fenalaşan Serhat Akın’a fragmanda da görüldüğü gibi bayılıyor. Peki, Survivor 2017 8 Mayıs Serhat Akın'ın Sağlık Durumu Nasıl? Survivor Doktor Metin Kuş tarafından nabız ölçüldüğü görüşüyor.Ayrıca bugün güne damgasını vuran sahne Furkan ile Serhat arasında yaşanan kavga. Serhat Akın Furkan ile neden kavga etti merak ediliyor. Survivor 84. bölüm 8 Mayıs akşamında ekranlara gelecek.

8 MAYIS ÖDÜL OYUNU 1 TUR SKOR KAÇ KAÇ CANLI TAKİP EDİYORUZ

üNLÜLER : 3

GÖNÜLLÜLER:6

1. TURU KAZANAN TAKIM : SON OYUNDA BERNA SEMA EŞLEŞMESİNDE BERNA OYUNU KAZANARAK,1. TURU KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜR OLDU CANLI TAKİP EDİYORUZ

8 MAYIS ÖDÜL OYUNU 2. TUR SKOR KAÇ KAÇ CANLI TAKİP EDİYORUZ

üNLÜLER : 3

GÖNÜLLÜLER:6

2. TURU KAZANAN TAKIM : 2. turu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı 8 oyun sonra ödül oyununu kazandı.

SON ÖDÜL OYUNU KİM KAZANDI

SON DAKİKA:Survivor Ödül Oyunu Ödülü Casa de Campo'da Su Sporları ödülünü Gönüllüler takımı kazandı

SON DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

Son dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Ada konseyi Gönüllüler için yapıldı ve eleme adayları belli oldu.9 mayıs SMS Halk oylaması sonucunda Berna,Tuğçe ve Ogeday arasından bir yarışmacı hayallerine ve Survivor'a veda edecek.

SON ELENEN BURÇAK OLDU

Adaya son veda eden isim Burçak. Anıl ve Gökhan ile SMS halk oylamasına çıkan Burçak adaya veda eden son isim oldu.

SMS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

7 Mayıs günü oylanan SMS sonuçları ve Halk Oylaması sonuçları 9 Haziran Salı akşamı belli olacak

ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAYACAĞI ÖDÜL SÜPRİZİ NE ?

Acun ILICALI elemenin ardınan büyük bir süpriz yapılacağı ve olayı Türk Televizyon Tarihi açısından bir ilk olacağını vurguladı.Acaba Acun'un açıklayacağı ödülle alakalı süpriz ne belli olacak.

BERNA ÇOK SERT KONUŞTU

Baştan beri taktik yapıldığını ve Ogeday'ın meydan okumasına sert çıktı. Aynı potada olduklarını ve halkın karar vereceğini dile getirdi.Kemik kadro çıkışı ile Tuğçe ve Berna'ya meydan okudu.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN BİRİ GİDECEĞİ KESİNLEŞTİ

Bugün oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından birinin eleneceği kesinleşti. Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından 2 isim yazılmıştı. Eleme adayı Ogeday Tuğçe iken bugün yapılacak ada konseyinde birinin adı daha yazılacak.

SON BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU KAZANAN VOLKAN

İki Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ilk oynan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan isim Anıl oldu. İkinci oynanan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kaybeden isim ise Anıl oldu. Bu hafta yapılacak ada konseyinde Anıl ve Volkan'ın adı yazılamayacak.

SABRİYE ŞOV YAPTI

Sabriye dünkü oynanan dokunulmazlık oyununda tabiri caizse şov yaparak rakiplerine oyun vermedi ve 4 te 4 yaptı.Acun Ilıcalı göstermiş olduğu başarılı oyunun sonunda dokunulmazlık sembolünü Sabriye'ye verek tebrik etti.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAYBEDEN GÖNÜLLÜLERDEN 2 ADAY ÇIKTI

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında yapılan ada konseyi sonucunda iki isim yazıldı.Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda en çok ismi yazılan iki isim Ogeday ve Tuğçe oldu. Bunun sonucunda ilk belirlelen elenme adayı Tuğçe ve Ogeday oldu.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×