Öne Çıkanlar feto Çağatay Ulusoy Eski bakanın kızı intihar etti Türkiyenin aldığı ilk altın madalya AÖF 29 Nisan 2017 Sınav Soruları ve Cevapları Sınav Zor muydu

Tahir Sarıkaya'dan Adnan Oktar'ın kediciklerine zor soru!

Adnan Oktar’ın kedicikleri, konuk olarak katıldıkları Beyaz TV'deki Uyan Türkiyem programının sunucusu Tahir Sarıkaya'nın sorusu karşısında şoke oldular. Kedicikler “Şehitler varken neden oynuyorsunuz?” sorusu ile karşı karşıya kaldı. Soru karşısında şoke olan kediciklerden inanılmaz bir yanıt geldi.

- Bu haber 69 kez okundu.

Tahir Sarıkaya'dan Adnan Oktar'ın kediciklerine zor soru!
Adnan Oktar’ın kedicikleri, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Uyan Türkiyem” isimli programa konuk olarak katıldı. Kedicikler, PKK’yı eleştirirken programın sunucusu Tahir Sarıkaya, “Ülkemizde şehitlerimiz var. Bazı televizyon kanalları radyo programları şehitler geldiği zaman modlarını düşürüyorlar. Ama ben bakıyorum siz oynuyorsunuz. Neden oynuyorsunuz?” diye bir soru yöneltti.

Kedicikleri bu soruya karşılık olarak PKK’nın asıl amacının ülkede kaos ortamı yaratmak olduğunu ifade ederek “Yas haramdır. Şehitlik ne kadar büyük bir şereftir. PKK'nın istediği zaten ülkeyi yasa boğmak. PKK zaten karamsarlık yaymak istiyor. PKK'yı kızdırmak için oynuyoruz. Biz PKK'nın kaybını kutluyoruz.”
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×