Öne Çıkanlar feto diyanet işleri başkanı memura ne kadar zam yapılacak 2018 28 nisan survivor ödül oyunu 689 Sayılı KHK ile atılan personellerin tam listesi

Başbakan Yıldırım CHP ve MHP Genel Başkanlarıyla bir araya gelecek

Başbakan Binali Yıldırım, CHP ve MHP Genel Başkanları ile Çankaya Köşkü'nde bir araya gelecek. Pazartesi günü gerçekleşecek olan görüşmede mini anayasa paketi, FETÖ temizliği ve PKK'yla mücadele konuları masaya yatırılacak.

Başbakan Yıldırım CHP ve MHP Genel Başkanlarıyla bir araya gelecek
Başbakan Binali Yıldırım ilk kez her iki Genel Başkan ile bir arada görüşecek. Toplantının ana gündemi Meclis'te oluşturulan mini anasaya komisyonunun 5 toplantı sonrası hazırladığı taslak olacak.

Başbakan Binali Yıldırım, hazırlanan pakete ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den görüş alacak. Ayrıca 15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETÖ ve işbirlikçisi PKK terör örgütüyle yürütülen mücadele masaya yatırılacak. Başbakan'ın 15 Temmuz öncesi ve sonrasında FETÖ, PKK ve PYD'nin Irak'ın kuzeyinde görüşme yaptığına dair raporları da muhalefet liderleriyle paylaşması bekleniyor. Ayrıca toplantıda terörle mücadelede atılacak olan yeni adımların da konuşulacağı tahmin ediliyor.

Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bir araya geleceği toplantı 22 Ağustos Pazartesi günü Çankaya Köşkü'nde gerçekleşecek.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×