Bu haber kez okundu.

MHP lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında konuştu

MHP lideri Devlet Bahçeli haftalık grup toplantısında konuştu. Devlet Bahçeli grup toplantısında NATO kararlarına ve YPG / PKK sert açıklamalarda bulundu.MHP lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamaları tüm detaylarıyla abchaber.com'da

"NATO BU KADAR UCUZ MUDUR?"

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı NATO zirvesinde acaba diye sorguladığımız kararlar alınmıştır. Bunlardan en önemlisi NATO'nun IŞİD'le mücadeleye katılacak olmasıdır.

ABD'nin Rakka rakka operasyonunda PKK, PYD, YPG ile aynı cephede yer alması ciddi sonuçlara yol açacaktır. Şimdi de bu cepheye NATO girmiştir. Türkiye'nin karşı çıkışına rağmen. NATO'nun Rakka operasyonuna katılması PKK, PYD, YPG'ye eylemlerine göz yumması anlamına gelecektir. Adeta ülkemize meydan okur gibi 65 yıllık ortalığı yok saymak küstahlıktır. NATO bu kadar ucuz mudur? Üye devlet olmamızın hiç mi saygınlığı yoktur.

Ne demek NATO ile PYD, YPG ve PKK'nın aynı çizgide olması. Bu derin kumpası nasıl okuyalım? NATO bugüne kadar herhangi yaramıza merhem olmuş değildir. Darbeler tarihi incelendiğinde çok sayıda itham NATO'yu kapsama almıştır. NATO PKK'nın değil Türkiye'nin ortak olduğu küresel bir teşkilattır. Terör örgütleri ile NATO'nun ne işi vardır. Bu ayıp değil midir? IŞİD terörist de PYD, PKK, YPG nedir?"dedi.

"ASIL OLAN HAYATTIR HAYATTA BEŞİKTAŞ"

Devlet Bahçeli şampiyon olan Beşiktaş'ıda tebrik etti. Bahçeli yaptığı açıklamada ; "Hiçbiriniz Şampiyon Beşiktaş'tan bahsetmeden konuşmama son vereceğimi düşünmemiştir. Bir Beşiktaşlı olarak şampiyonluktan sevinç duydum. Karakartal Türk sporurun renkleri siyah beyaz yük akı iftihar edecek klüplerinden biridir. Taraflarlarımızın bir sözü ile noktalıyorum asıl olan hayattır hayatta Beşiktaştır.

"RAMAZAN BİZ OLMA AYDIR"

Ramazan ayı aç ve susuz kalma diyet yapma ayı değildir. Ramazan biz olma, tövbe etme ayıdır. Ramazan Kuran ayı, bolluk, kardeşlik halkalarını geliştirme zamanının adıdır. Şuanda Orta Doğu'da ortak akıl yoktur. Akıl olmayıca irade olmayacaktır. Terör örgütleri komşu coğrafyalara demir atmıştır. Terör örgütleri hem küresel ligin efenlerinden aldıkları emir hem de kabaran öfke hali ile kan döken canavarlara dönmüşlerdir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×