Bu haber kez okundu.

Emel Bingöl Karnında Makasla 6 Ay Yaşadı

Geçtiğimiz Şubat ayında Gaziantep'te karın germe ameliyatı olan Emel Bingöl, ağrılarının bir türlü geçmemesi üzerine hastaneye gitti. Çekilen röntgende, karnında makas unutulduğu anlaşıldı.

Akıllara durgunluk veren olay Gaziantep'te meydana geldi. Almanya'da yaşayan, iki çocuk annesi Emel Bingöl, Türkiye'de daha ucuz olduğunu düşünerek karın germe ameliyatı oldu. Gaziantep'teki özel bir hastanede 10 bin lira karşılığında doktor N.G.Ö tarafından ameliyat edilen Bingöl, ertesi gün Almanya'ya geri döndü.

AĞRILARI HİÇ BİTMEDİ

Almanya´ya döndükten sonra karın ağrıları başlayan 38 yaşındaki talihsiz kadın, başına geleceklerden habersizdi. Kullandığı ilaçlar da ağrılarını dindirmeyince kendisini ameliyat eden N.G.Ö ile iletişime geçti. Doktordan "ağrıların normal, masaj yaparsan ağrıların geçecektir." cevebını aldı. Ancak aradan 6 ay geçmesine rağmen ağrıları azalmayan, hatta her geçen gün artan Emel Bingöl, soluğu Almanya'da bir hastanede aldı.

KARNINDAKİ MAKASI GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Burada çektirdiği röntgende ise hayatının şokunu yaşadı. Doktorların, çekilen röntgen sonucunda, karnında bir makas olduğu ve ağrılarının bundan kaynaklandığını söylemesi sonucu neye uğradığını şaşırdı. Bunun üzerine yeniden ameliyat olduğu doktoru ile irtibata geçen Bingöl, Almanya´da röntgen çektirdiğini ve karnında makas olduğunu belirterek, "Siz ameliyat yaparken nasıl makası karnımda unuttunuz" dedi.

ŞANLIURFA'DA İKİNCİ KEZ AMELİYAT OLDU

Doktorunun kabul etmediği ve hata var ise hemşirelerden kaynaklandığını söylediğini aktaran Bingöl, yeniden Gaziantep´e gelerek ameliyat olduğu özel hastaneye tepki gösterdi. Tartışmanın ardından yakınlarının tavsiyesi üzerine Şanlıurfa´ya giden Bingöl, buradaki bir özel hastanede yapılan ameliyat ile 6 ay karnında taşıdığı makastan kurtuldu. Ameliyatın ardından sağlığına kavuşan Emel Bingöl mutluluğunu "Şuan çok memnunum, sağlığıma geri kavuştum Allah'ıma şükürler olsun, iyiyim." sözleriyle ifade etti

150 BİN LİRALIK TAZMİNAT DAVASI...

Olayın şokunu üzerinden atamayan Bingöl, daha sonra avukatı İrfan Şiyar Yıldırım aracılığıyla Gaziantep´te ameliyat olduğu hastane ve doktor hakkında suç duyurusunda bulundu ve 150 bin liralık da tazminat davası açtı. Avukat İrfan Şiyar Yıldırım, müvekkilinin mağduriyetinin ortada olduğunu kaydederek, her türlü hukuki mücadelesini vereceklerini söyledi.

Anahtar Kelimeler:
Emel Bingöl
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×