Bu haber kez okundu.

Advocaat: Benden daha iyisi gelecekse, yarın gidebilirim!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, berabere biten Alanyaspor maçı sonrası basın toplantısında çarpıcı sözler söyledi.

Hollandalı hoca "Sizce takımın sorunu ne?" sorusu üzerine "Bunun çözümü için fikirlerim var ama bunları takım içinde konuşmamız gerek. Buna bir çözüm bulmalıyız. Bu böyle gidemez." dedi.

Basın toplantısında bir hayli mutsuz olduğu görülen teknik adam en çarpıcı cevabını ise " sözleşmesinde milli takım aralarında ülkesine gidebileceği yönünde bir madde olup olmadığının" sorulması üzerine verdi.

Dick Advocaat bu soru üzerine sinirlenerek; "Öyle bir şey olmasa gitmeme izin vermezlerdi. Ben bunu çalıştığım her takımda yaptım. Milli takım arasındaydık ve gittim. Yine gideceğim. Bazı özel işlerim vardı. Aynı zamanda oyuncularıma da izin verdim. Bunun da hesabını kulübe veririm. Bu bilgileri size kim verdi bilmiyorum ama kulüp benden daha iyi birini bulabileceğini düşünüyorsa hemen yarın gidebilirim." dedi.

Bu açıklamalar üzerine bir toplantı yapan Fenerbahçe yönetiminden şimdilik Dick Advocaat ile yola devam etme kararı çıktı. Ancak teknik adam kendi ayrılmak isterse yola kesinlikle devam edilmeyecek ve yerine Aykut Kocaman ile temasa geçilecek.
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×