Bu haber kez okundu.

Aziz Yıldırım, Edremit’te pota açtı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün ’1907 Okul 1907 Pota Projesi’ kapsamında Edremit Şehit Öğretmenler İlkokulu’nda yaptırılan basketbol potasının açılışını yaptı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulübe yeni bir tesis kazandırmak amacıyla arazi incelemelerde bulunduğu Edremit’te, Evren Ertür Tarihi Zeytinyağı Aletleri Müzesi’ni gezdi. Yıldırım, daha sonra sosyal sorumluluk projesi olan ‘1907 Okul 1907 Pota Projesi’ kapsamında Şehit Öğretmenler İlkokulu’nda yapılan basketbol potasının açılış kurdelasını Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ahmet Çetin ile birlikte kesti.

Okul bahçesinde düzenlenen açılış törenine Edremit Belediye Başkanvekili Musa Karaaslan, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ahmet Çetin ve sporseverler ile öğrenciler katıldı.

Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ahmet Çetin, ilçede futbolun dışında bütün branşlarda başarılı olma hedefleri olduğunu söyledi. Ahmet Çetin ise incelik gösterip Edremit’e değer veren Aziz Yıldırım’a desteği için teşekkür etti.

Büyükten küçüğe bütün Fenerbahçe taraftarları, açılış töreninde Başkan Yıldırım ile fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Bir taraftar, Aziz Yıldırım’a açılış sırasında portre tablosunu hediye etti. Sarı-lacivertli kulübün başkanı, daha sonra ilçeden ayrıldı.

Bu arada Fenerbahçe’nin Edremit’e tesis yapma konusunun ise önümüzdeki günlerde netleşeceği öğrenildi.

(Bekir Terzioğlu/İHA)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×