Bu haber kez okundu.

Aziz Yıldırım: Siz kimsiniz ahlaksız herifler?
Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşma yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Biz seçimle geldik, seçimle gideriz. Bana aday olmasın diyorlar, daha önce de dediğim gibi Yargıtay kararı açıklanana kadar buradayım. Başka aday varsa seçimde karşımıza çıkar. Demokrasi diyorsunuz demokrasiden korkuyorsunuz. dedi.

ŞEREFSİZLER AHLAKSIZLAR

Aziz Yıldırım konuşmasına şunları da ekledi:

"Medyadaki 3 tane ahlaksız ve şerefsiz beni gönderemez. Her gece programlarda beni konuşuyorlar. Ayıp denen bir şey var. Viski içip TV'ye çıkıyor. Beni eleştiriyor. Basın eleştirmekten başka işe yaramıyor. Programlarda oturup ülke sporu niye ilerleyemiyor onları tartışın. Bundan sonra sizi sokağa çıkarmam. Bizim üzerimizden para kazanıyorsunuz. FETÖ'cülerin bankalarından para alıp yalı alanlar hesap vermeli. Televizyona çıkıp konuşuyorlar. Yanımıza gelince it gibi korkuyorlar. Çaycısı şoförü müdür oldu. Bizi eleştirmeye başladı. Siz kimsiniz ahlaksız herifler? " diyerek basına sert bir şekilde veryansın etti. 

Aziz Yıldırım Fenerbahçe Futbol Takımının başarılı olduğunu söyledi: "Futbol takımı iyi değil diyebilir miyiz? Hoca da çok iyi. Herkes bu takım çok iyi diyordu. Şimdi ne oldu? Göreceksiniz bu bizimle ilgili değil. Türk takımları Avrupa'da hep tesadüfen başarılı olacak. Fenerbahçe basketbolda ve voleybolda Avrupa'da marka. Neden? Baskette bütçe 26 milyon Eurp. Efes ve Daçka da iyi bütçeli. Fenerbahçe bu 26 milyon bütçeyle devam ederse her sene başarılı olacak." derken Manchester United maçına da değindi: Manchester United'ın kadrosuna bakıyorsun. Golleri atanlara bakıyorsun. Martial 38 milyon Poundluk transfer, Pogba 100 milyon. Basın şişirmesi yüzünden futbol ilerlemiyor. Chelsea bir futbolcu aldı. Kenedy. 9 milyona. Biz istedik alamadık. Biz alsak Fenerbahçe parayı sokağa attı diyeceklerdi." dedi. 

Son olarak olarak "Konuşulacak çok şey var. Başınızı ağrıttım. Kim karşıma çıkmak istiyorsa buyursun burada çıksın. Ancak bana bundan sonra kim ne yaparsa onunla hesaplaşacağım. Ya mahkeme olur bu ya da başka türlü." diyerek konuşmasını bitirdi. 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×