Bu haber kez okundu.

ByLock'tan gözaltına alınan Konyaspor Başkanı Ahmet Şan istifa etti

Dün gece ByLock kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan Konyaspor başkanı Ahmet Şan istifa ettiğini açıkladı.

ByLock gözaltısı istifa getirdi. Dün gece gözaltına alınıp, evinde arama yapılan ve aramada, dijital tüm materyallerle telefonu ve bilgisayarına el konulan Konyaspor Başkanı Ahmet Şan yaptığı yazılı açıklamayla görevinden istifa ettiğini belirtti.

Ahmet Şan, yaptığı açıklamada, FETÖ'yle hiçbir bağlantısının olmadığını, sonunda masum olduğunun anlaşılacağı, ama bu süreçte konyaspor'un zarar görmesini istemediğini belirterek istifa ettiğini açıkladı.

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'ın istifa açıklaması

"Büyük Türk Milletine ve Konyaspor camiasına arzımdır. 54 yıllık yaşantım boyunca ailemin, büyüklerimin ve şahsıma inanıp benimle yol yürüyenlerin başını öne eğecek kasıtlı hiçbir eylemim olmamıştır. Hayat insanı kimi zaman büyük başarılarla, kimi zaman da büyük dertlerle sınar.

Meşum örgütle hiçbir bağlantımın olmadığı, sonucunda haklılığım ve masumiyetimin ortaya çıkacağına inandığım bu sıkıntılı süreçte büyük sevdama, Konyasporuma zarar gelmemesi adına; Konyaspor Kulübü Derneği üyeliğinden ve dolayısıyla büyük zaferleri yaşadığım Konyaspor başkanlığı görevinden istifa ediyorum.Hayatımın her döneminde duanın gücüne çok inandım. Dualarınızla imkansız denilen başarıları hep birlikte hak ederek kazandık.

Sizlerden istirhamın mübarek dualarınızı şahsımın üzerinden eksik etmemenizdir."

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×